Menu

20 Minutes Till Dawn Fiyatsız Oldu

Epic Games Store, Escape Academy armağanı sonrasında artık de 20 Minutes Till Dawn isimli oyunu fiyatsız olarak veriyor. Flanne tarafından geliştirilen oyunun oynanışı, Vampire Survivors yahut emsal bir oyunu oynayan herkese tanıdık gelecek cinsten …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store, Escape Academy armağanı sonrasında artık de 20 Minutes Till Dawn isimli oyunu fiyatsız olarak veriyor. Flanne tarafından geliştirilen oyunun oynanışı, Vampire Survivors yahut misal bir oyunu oynayan herkese tanıdık gelecek cinsten. Oyun bir hayatta kalma roguelite tecrübesi sunuyor.

Haziran 2023’te piyasaya sürülen 20 Minutes Till Dawn oyuncuya geceyi geçirip geçiremeyeceğini görmek için sonsuz ordular gönderiyor. Bu tıptaki öteki oyunlarda olduğu üzere 20 dakika süren her çeşitte silahları, rünleri ve özel yeteneklerin yanı sıra bunların yükseltmelerini seçme seçeneğine sahipsiniz ve bu da epeyce şiddetli bir tecrübeye yer hazırlıyor.

Geliştirici oyunu şöyle açıklıyor: “Sonsuz orduların akınıyla yüzleşin ve 20 Minutes Till Dawn’da geceye dayanın. Çeşitli silahlardan, rünlerden ve özel yeteneklerden dinamik yapılar oluşturarak 20 dakika boyunca hayatta kalın. Gün ışığını bir kere daha görebilecek kadar güçlü müsünüz yoksa gecenin yaratıklarının sizi tüketmesine müsaade mi vereceksiniz?”

20 Minutes Till Dawn, önümüzdeki 24 saat boyunca yani 3 Ocak saat 19:00’a kadar Epic Games Store’dan fiyatsız olarak alınabilecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks