Menu

A Plague Tale: Innocence Fiyatsız Oldu

Epic Games Store’un günlük armağan oyun etkinliğinde sona yaklaşırken daha evvel de verilmiş olan A Plague Tale: Innocence fiyatsız hale geldi. Asobo Studio’nun oyunu, 20 Minutes Till Dawn’ın yerini almış durumda. 2019 yılında piyasaya sürülen A …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store’un günlük armağan oyun etkinliğinde sona yaklaşırken daha evvel de verilmiş olan A Plague Tale: Innocence fiyatsız hale geldi. Asobo Studio’nun oyunu, 20 Minutes Till Dawn’ın yerini almış durumda.

2019 yılında piyasaya sürülen A Plague Tale: Innocence, Amicia ve küçük kardeşi Hugo’nun kıssasını anlatıyor. Orta Çağ’da yaşanan gizemli bir veba salgını sırasında geçen oyunda iki aile üyesi, Fransa Krallığı’nı istila eden fare salgınından sorumlu olduklarına inanan Engizisyon askerleri tarafından aranmaktadır. Sıçan sürülerinden kaçınmak, oyunun değerli bir yönüyken ışık kaynakları, ölümcül ve neredeyse doğaüstü ordulardan inançlı olan tek noktalar.

Geliştirici oyunu şöyle açıklıyor: “Tarihin en karanlık vakitlerinde geçen yürek burkan bir seyahatte, genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo’nun kasvetli öyküsünü takip et. Peşlerindeki Engizisyon askerlerinden kaçan ve etrafları durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili Amicia ve Hugo birbirlerini daha düzgün tanıyıp birbirlerine güvenecekler. Zorluklara karşı hayatta kalmak için çaba ederken, bu acımasız ve merhametsiz dünyada bir gaye bulma uğruna savaşacaklar.”

Asobo Studio ayrıyeten, A Plague Tale: Requiem’i de 2022 yılında yayınladı. Bu oyun, kıssayı devam ettiren ve oynanışı büyük ölçüde genişleten tam teşekküllü bir devam oyunu.

250 TL kıymetindeki A Plague Tale: Innocence, 4 Ocak saat 19:00’a kadar fiyatsız olarak indirilebilir.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks