Menu

Battlefield 2042 Dönem 6 Dark Creations Çıkış Tarihi Belirli Oldu

EA ve DICE tarafından Battlefield 2042 Dönem 6 Dark Creations için çıkış tarihi bilgisi verildi. Yeni dönem karamsar bir yakın aralık savaş haritası, her zamanki üzere yeni silah ve kozmetik çeşitleri ile daha fazlasını sunuyor. Yeni Battlefield 2042 …

admin 5 ayönce 0

EA ve DICE tarafından Battlefield 2042 Dönem 6 Dark Creations için çıkış tarihi bilgisi verildi. Yeni dönem karamsar bir yakın aralık savaş haritası, her zamanki üzere yeni silah ve kozmetik çeşitleri ile daha fazlasını sunuyor.

Yeni Battlefield 2042 Dönem 6 teaser fragmanı, hakikaten de oyunun birçok savaş alanından çok daha dar görünen yeni haritaya sinematik bir bakış sunuyor. Enteresan bir biçimde, tıpkı vakitte askerlerin parlayan gözlere sahip bir küme zombi gibisi düşmana karşı çabasını de gösteriyor.

DICE şu an için çok bilgi vermekten kaçınırken şöyle bir açıklama yapmış durumda: “Henüz tüm detayları bozmak istemiyoruz, fakat Geliştirme Güncellemesi görüntüsünde yeni haritaya küçük bir bakış atacağımız için heyecanlıyız! Bilinmeyene karşı korkunuzla yüzleşeceğiniz, karanlık sırları barındıran tüyler ürpertici derecede eşsiz yeni bir savaş alanı sizi bekliyor. Şu ana kadar oluşturduğumuz en sevdiğimiz haritalardan biri ve daha sonra sizinle daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

EA ve DICE, Battlefield 2042 Dönem 6’nın tam oynanış fragmanını 5 Ekim Perşembe günü yayınlayacak. 6. Dönem Dark Creations ise 10 Ekim tarihinde oyuncularla buluşacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks