Menu

Cat Quest Fiyatsız Oldu

Epic Games Store, Cursed to Golf’un akabinde artık de bir öteki bağımsız imal olan Cat Quest oyununu fiyatsız olarak oyuncularla buluşturuyor. 99 TL pahasındaki oyunun bugüne kadar birinci defa fiyatsız sunulduğunun da altını çizelim. 2017 yılında …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store, Cursed to Golf’un akabinde artık de bir öbür bağımsız imal olan Cat Quest oyununu fiyatsız olarak oyuncularla buluşturuyor. 99 TL kıymetindeki oyunun bugüne kadar birinci sefer fiyatsız sunulduğunun da altını çizelim.

2017 yılında piyasaya sürülen Cat Quest, “kedili Diablo” olarak tanımlanan ve keşfedilecek savaş dolu bir dünya sunan bir aksiyon RPG oyunu. Oyunda kız kardeşi makûs beyaz kedi Drakoth tarafından kaçırılan kahraman bir kedi rolünü üstleniyorsunuz. Oyun baştan aşağıya RPG, gerçek vakitli savaş, dalınacak zindanlar ve ekipman ilerleme sistemleri sunuyor.

Geliştirici The Gentlebros’un oyun için açıklaması şu biçimde: “Şeytani Drakoth’un ve kaçırılan kız kardeşinin peşinden giderek büyük bir maceraya atıl! Felingard’ın devasa açık dünyasını keşfet, destansı ganimetler elde etmek için zindanlara girerek canını tehlikeye at ve bir dizi yan misyonda tüylü karakterlere yardım patisi uzat.”

Oyunun devamı 2019 yılında piyasaya sürülürken üçüncü bir oyunun da şu anda geliştirme evresinde olduğunu belirtelim. Gelecek oyunun 2024 yılında 2.5B grafiklerle piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Cat Quest’i 29 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks