Menu

DNF Duel Fiyatsız Oldu

Epic Games Store tatil indirimi aktifliği sürecince bugünden itibaren PC oyuncularına kısa bir mühlet için her gün fiyatsız bir oyun almanın bir yolunu sunacak. Artık ise birinci olarak 499 TL pahasındaki DNF Duel fiyatsız olmuş durumda. Nexon’un 2.5B …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store tatil indirimi aktifliği sürecince bugünden itibaren PC oyuncularına kısa bir mühlet için her gün fiyatsız bir oyun almanın bir yolunu sunacak. Artık ise birinci olarak 499 TL bedelindeki DNF Duel fiyatsız olmuş durumda. Nexon’un 2.5B dövüş oyunu yarın (21 Aralık Perşembe) saat 19:00’a kadar fiyatsız kalacak.

DNF Duel, Nexon’un Dungeon and Fighter RP”G serisindeki karakterleri ve sınıfları kullanıyor ve ortalarından seçim yapabileceğiniz toplam 16 dövüşçü var. Nexon oyunu için şöyle diyor:

ücret“17 yıllık bilgi birikimi, Arad’ın sahne dizaynlarıyla kusursuz bir formda birleşen çarpıcı grafik ayrıntılarla desteklenen DNF Duel’in öykü anlatımına ve karakter gelişimine entegre edilmiştir.

Düellolarınızın keyfini 8 farklı sahnede çıkarın: Sky Tower, Oceanic Express, Moonlight Tavern, Hendon Myre, Ghent City of God, Saint Horn, Zelva, Ruins.

DNF Duel, eşsiz dövüş sistemi ve taktikleriyle dövüş oyunu cinsini yepisyeni bir düzeye taşıyor. Her karakterin kendine mahsus hareketleri ve güçleri vardır ve bunlar Uyanış efektleriyle daha da vurgulanır. MP Göstergenizi ve Beyaz Hasar Göstergenizi takip etmeyi unutmayın, yoksa rakibiniz sizi gafil avlayabilir!

Hikaye Modu, her karakterin başlangıç öyküsünü oynamanıza imkan tanıyarak Dungeon and Fighter dünyasında büsbütün sürükleyici bir tecrübe sunar. Oyuncu profilinizi özelleştirin ve Galeri’deki özel duvar kağıtları ve seslerin kilidini açın!”

Bu ortada Epic Games Store’da Yılbaşı Tatili İndirimi 2023 devam ediyor ve yüzde 33 indirimden yararlanabiliyorsunuz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks