Menu

Escape Academy Fiyatsız Oldu

Epic Games Store, 2024 yılının birinci fiyatsız oyununu açıkladı. Escape Academy, dün verilen Ghostrunner ikramının yerine gelmiş durumda. 2022 yılında piyasaya sürülen oyun, hem tek başına hem de eşli oyun için birden fazla kaçış odası tecrübesi …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store, 2024 yılının birinci fiyatsız oyununu açıkladı. Escape Academy, dün verilen Ghostrunner ikramının yerine gelmiş durumda. 2022 yılında piyasaya sürülen oyun, hem tek başına hem de eşli oyun için birden fazla kaçış odası tecrübesi sunuyor.

Escape Academy, Coin Crew Games’ten geliyor. Oyunda kaçanları eğiten özel bir okula gidiyorsunuz ve bu eğitimin bir modülü olarak hepsi alanında gerçek hayattaki uzmanlar tarafından tasarlanmış çok sayıda bulmaca içeren el imali kaçış odalarını çözüyorsunuz. Tek başınıza zorlanırsanız, oyun iki oyunculu çevrimiçi kooperatifin yanı sıra mahallî bölünmüş ekran oyunu da sunuyor.

Oyunun açıklaması şu halde: “Escape Academy’ye güzel geldiniz. En yeterli kaçan olmak için eğitin. Bulmacaları çözün. Sunucuları hackleyin. Fakülte ile tanışın. Kusursuz bir fincan çay demleyin. Escape Academy tek oyunculu yahut bir arkadaşınızla birlikte – mahallî yahut çevrimiçi!”

Bulmaca oyununun ayrıyeten öyküyü devam ettiren ve daha fazla kaçış odası ekleyen Escape from Anti-Escape Island ve Escape from the Past isminde iki fiyatlı DLC genişlemesi bulunuyor.

Oyunu 2 Ocak sat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks