Menu

Fallout 3 Game of the Year Edition Epic Games Store’da Fiyatsız Oldu

Epic Games Store günlük fiyatsız oyun promosyonunun dördüncü gününde Fallout 3 Game of the Year Edition’ı oyunculara sunuyor. Öte yandan, bu oyunun daha evvel de verildiğini ve kütüphanenizde zati bulunuyor olabileceğini belirtelim. Dün ise Arka of …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store günlük fiyatsız oyun promosyonunun dördüncü gününde Fallout 3 Game of the Year Edition’ı oyunculara sunuyor. Öte yandan, bu oyunun daha evvel de verildiğini ve kütüphanenizde aslında bulunuyor olabileceğini belirtelim. Dün ise Arka of Rally verilmişti.

2008 yılında tanınan RPG serisinin birinci büsbütün 3B oyunu olarak piyasaya sürülen Fallout 3, oyuncuları Washington, D.C.’nin kıyamet sonrası çorak topraklarına götürüyor. Tıpkı vakitte Fallout 3, serinin gerçek vakitli savaş içeren birinci oyunu lakin Vault-Tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.) klasik duraklatılmış, beden kesimi hedefleme mekaniğinin bir versiyonunu geri getiriyor.

Fallout 3’te Vault 101’den kurtulan ve babalarını aramak için Capital Wasteland’a giden bir kişinin rolünü üstleniyorsunuz. Kıssa, hayatta kalan kümelerle tanışmanız, kentleri ziyaret etmeniz, başka mahzenleri keşfetmeniz ve nihayetinde bölgenin bahtına karar vermenizle devam ediyor.

Bu Game of the Year Edition’da beş adet kıssa genişletmesini de almış oluyorsunuz:

  • Operation: Anchorage – Bir askeri simülasyona gir ve Alaska’da Anchorage’in Çinli Komünist işgalcilerinden kurtuluşu için savaş.
  • The Pitt – Pittsburgh’ün kıyamet sonrası kalıntılarına seyahat yap ve kendini kölelerle Raider efendileri ortasındaki bir çatışmanın ortasında bul.
  • Broken Steel – Düzey sonunu 30’a çıkar ve Liberty Prime ile birlikte Enclave kalıntılarıyla olan savaşı bitir.
  • Point Lookout – Maryland kıyısındaki devasa, kasvetli bir bataklıkta gizemli ve ucu açık bir maceraya atıl.
  • Mothership Zeta – İnsan kaçıran düşman uzaylılara karşı koy ve Capital Wasteland’in kilometrelerce üzerinde yörüngedeki uzaylı ana gemisinden savaşarak kaç.

Fallout 3 Game of the Year Edition, Epic Games Store’da önümüzdeki 24 saat boyunca fiyatsız olacak. Bu yüzden 199 TL pahasındaki oyuna sahip değilseniz 24 Aralık sat 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks