Menu

Fornite Kısım 5 Başladı

Fornite Kısım 5 Yenilikleri

admin 3 ayönce 0

Epic Games, Fortnite için Kasım ayında özgün haritanın yine yayınlanması ile oyuncu sayısında yeni bir artış sağlanmasının akabinde tanınan battle royale oyunu için artık de Kısım 5 güncellemesini başlattı. Pekala, Fornite Kısım 5 neler sunuyor?

Fortnite Kısım 5 Dönem 1’in ismi Underground olarak belirlenmiş durumda ve orijinal bir haritada Cemiyet’in varlıklı üyelerini Yeraltı’nın isyancı güçleriyle karşı karşıya getiriyor. Epic şunları belirtiyor:

“Yeni bir kısım, yepisyeni bir sayfa. Sanki siz hangi tarafta ilerleyeceksiniz? Batıda Mavi Marina’yı içeren çalılık bir bölge var. Şöyle daha gözlerden uzak bir yer mi istersiniz? Terk edilmiş Kurtuluş Konağı’nın bulunduğu, kuzeybatıdaki soğuk ormanlara gidin.

Güneye gerçek haritanın merkezinde, Metro Merkez’deki Büyük İstasyon’a giden tren yolcuları tarafından görülecek el değmemiş görünümlere sahip çayırlık bölge var. Adanın çeşitli yerlerine gitmek için trene binin!

Merkez ve batıyı ele aldık. Sırada geri kalanlar var. Doğuda, yüksek dağlardaki Yamaç Yerleşke köyü ve itinalı Büyük Buzul otelinin bulunduğu soğuk tundra ve soğuk karlı bölgeler var. İşte karşınızda adanın pozisyonlarından kimileri:

Sezonun birinci kısmında yalnızca soğuk karlı bölgede kar yok. Kış Şenliği 2023’e uyacak halde soğuk orman ve soğuk tundra bölgeleri de karla kaplı olacak!”

Bölüm 5 Dönem 1’de Balistik Kalkan dahil yeni silahlar ve öğeler de yer alıyor. Güncelleme birebir vakitte kasalara, oyuncuların silahlarını da modifiye etmelerine imkan tanıyan Modifikasyon Masası’larını da ekliyor.

Önümüzdeki hafta Fortnite yeni oyun içi tecrübeler de ekleyecek. Birincisi 7 Şubat’ta bir hayatta zanaat-hayatta kalma oyunu olan Lego Fortnite olarak geliyor.

Rocket League geliştiricisi Psyonix tarafından hazırlanan bir atari yarışı tecrübesi sunan Rocket Racing ise 8 Şubat’ta Fortnite’ta başlıyor. Oyunun tam oynanış fragmanı 7 Şubat’ta 2023 Game Awards sırasında yayınlanacak.

Son olarak, Rock Band stüdyosu Harmonix tarafından geliştirilen Fortnite Şenlik da yolda. Epic şöyle diyor: “Fortnite Şenlik, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte bir kümede çalabilecekleri yahut en sevdikleri sanatkarların hit müzikleriyle sahnede solo performans sergileyebilecekleri yeni bir müzik oyunudur.”

Fortnite Şenlik birinci sanatkarı The Weeknd ile 9 Şubat’ta başlayacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks