Menu

Game Pass’e gelecek olan yeni oyunlar aşikâr oldu!

Oyun severlerin epeyce beğendiği Game Pass hizmetine, yeni oyunlar ekleniyor. İşte detaylar!

admin 4 haftaönce 0

Kasım ayının geri kalan kısmı, Xbox Game Pass aboneleri için heyecan verici bir periyoda işaret ediyor. Microsoft’un tanınan oyun abonelik servisi, kütüphanesine ekleyeceği dört yeni oyun ve birebir vakitte kimi oyunları kaldırarak kullanıcılarına farklı bir tecrübe sunacak. Yapılan duyuruya nazaran, Game Pass’e eklenen oyunlar ortasında dikkat çeken başlıklar bulunuyor.

Öncelikle, piyasa bedeli 202,50 TL olan Coral Island, bu ay içerisinde Game Pass kütüphanesine katılacak. Oyunun argümanlı özellikleri ve eşsiz oynanış dinamikleri, abonelerin bu tecrübesi kaçırmaması için bir sebep olabilir. Ayrıyeten, olağanda 444 TL’ye satılan Dune: Spice Wars ve 379 TL bedelindeki Rollerdrome da Game Pass‘e eklenen oyunlar ortasında yer alacak, bu da abonelerin geniş bir oyun yelpazesiyle tanışmalarına imkan tanıyacak.

Game Pass’e gelecek olan yeni oyunlar muhakkak oldu!

Bir başka dikkat çeken isim ise Persona 5 Tactica. Oyunseverlerin uzun müddettir beklediği bu başlığın Game Pass’e eklenmesi, RPG tutkunlarını sevindirecek üzere görünüyor. Persona serisinin evvelki başarılarından esinlenen bu taktiksel oyun, abonelerin strateji ve kıssa dolu bir tecrübe yaşamalarına imkan tanıyacak.

Ancak, yeni oyunların eklenmesiyle birlikte, Game Pass kütüphanesinden birtakım oyunlar da çıkacak. 30 Kasım itibariyle Anvil, Battlefield 1943, Battlefield: Bad Company, Battlefield: Bad Company 2, Disc Room, Eastward ve Grid, Game Pass hizmetinden kaldırılacak. Bu oyunların yerine eklenen yeni başlıklar, abonelerin daima olarak taze ve çeşitli içeriklere erişmelerini sağlayacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks