Menu

Ghostrunner Fiyatsız Oldu

Epic Games Store, 2023 yılının son gününde Ghostrunner oyununu fiyatsız olarak veriyor. Olağanda 169 TL kıymetindeki oyun, Saints Row’un yerini almış durumda. 505 Games tarafından yayımlanan oyun, yılbaşı tatili aktifliğinin art geriye verilen 12 …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store, 2023 yılının son gününde Ghostrunner oyununu fiyatsız olarak veriyor. Olağanda 169 TL bedelindeki oyun, Saints Row’un yerini almış durumda. 505 Games tarafından yayımlanan oyun, yılbaşı tatili aktifliğinin art geriye verilen 12. fiyatsız oyunu oldu.

One More Level ve Slipgate Ironworks tarafından ortaklaşa geliştirilen Ghostrunner, 2020 yılında duvarda koşma, havada sıçrama ve binalardan aşağı kayma üzere çok çeşitli insanüstü özel teknikler yapabilen bir siberpunk ninja rolünü üstlendiğiniz aksiyon dolu bir platform oyunu olarak piyasaya sürüldü. Hatta özel bir mermi vakti yeteneği ve sağlam monomoleküler katananızı kullanarak mermilerden kaçabilir yahut saptırabilirsiniz. Bununla birlikte, hem düşmanların hem de oyuncunun tek vuruşta ölmesi, son derece süratli tempolu savaş yeteneklerinin itinasız değil, vaktinde ve yanlışsız bir biçimde kullanılması gerektiği manasına geliyor.

Oyunun açıklaması şu biçimde: “Ghostrunner tek oyunculu eşsiz bir tecrübe sunar: Süratli tempolu bir oyun, şiddet içeren bir savaş ve bilim kurguyu kıyamet sonrası temalarla bir ortaya getiren özgün bir ortam. Bu oyun, zati sona ermiş bir dünyanın ve hayatta kalmak için savaşan sakinlerinin öyküsünü anlatır.”

Oyunu 1 Ocak 2024 saat 19.00’a kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks