Menu

Ghostwire: Tokyo Fiyatsız Oldu

Geçtiğimiz gün Fallout 3 Game of the Year Edition’ı veren Epic Games Store bu kere Ghostwire: Tokyo oyununu fiyatsız olarak veriyor. Bethesda Softworks tarafından 2022 yılında yayınlanan aksiyon oyunu bu platformda birinci defa ücretsiz olarak veriliyor …

admin 2 ayönce 0

Geçtiğimiz gün Fallout 3 Game of the Year Edition’ı veren Epic Games Store bu kez Ghostwire: Tokyo oyununu fiyatsız olarak veriyor. Bethesda Softworks tarafından 2022 yılında yayınlanan aksiyon oyunu bu platformda birinci kere ücretsiz olarak veriliyor.

Normalde 539 TL pahasında olan Ghostwire: Tokyo, doğaüstü bir olay Tokyo’nun üzerine çökerken vücudu bir ruh tarafından ele geçirilen Akito Izuki’nin öyküsünü anlatıyor. Kentteki tüm siviller ortadan kaybolmuş, yerlerine tehlikeli hayaletler gelmiş, yardımcı varlıklar olarak ise sırf kediler ve köpekler kalmış durumda. Her ne kadar bir endişe oyunu üzere görünse de bu başlık öncelikle doğaüstü varlıkları kovduğunuz bir aksiyon oyunu. Oyunda ana kıssanın yanı sıra roguelite The Spider’s Thread modu da mevcut.

Ghostwire: Tokyo, önümüzdeki 24 saat boyunca Epic Games Store’da fiyatsız olarak indirilebilecek. Yani promosyon 25 Aralık saat 19:00’da sona erecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks