Menu

GTA 5 için DLSS 3 Eklentisi Geliyor

GTA 5 oyuncuları yakında PureDark tarafından hazırlanmış bir DLSS 3 modunu yükleyebilecek. Mod geliştiricisi bir müddettir Rockstar’ın tanınan oyunu üzerinde ağır bir formda çalışıyor ve YouTube’da bir görüntü da yayınladı. GTA 5’in PureDark’ın …

admin 3 haftaönce 0

GTA 5 oyuncuları yakında PureDark tarafından hazırlanmış bir DLSS 3 modunu yükleyebilecek. Mod geliştiricisi bir müddettir Rockstar’ın tanınan oyunu üzerinde ağır bir halde çalışıyor ve YouTube’da bir görüntü da yayınladı.

GTA 5’in PureDark’ın şimdiye kadar modladığı tüm oyunlardan farklı olduğu tabir ediliyor. Bunun sebebi yükseltme tekniklerinden rastgele biri için gerekli olan rastgele bir hareket vektörünü içermiyor olması. Bu nedenle, mod geliştiricisinin oyuna hareket vektörü oluşturmayı eklemek için yüzlerce gölgelendiriciye yama yapması gerekti. PureDark, testlerini NaturalVision Evolved, QuantV ve ENB’nin tıpkı anda faal olduğu biçimde gerçekleştirdi ve böylelikle oyunun olağan performans ihtiyaçlarını değerli ölçüde artırdı.

AMD Ryzen 7 5800x ve GeForce RTX 4070Ti ile oyun sırf 30FPS civarında çalışıyordu. DLSS Muhteşem Çözünürlük (4K çözünürlüklü çıktı için Kalite moduna ayarlanmış) ve Kare Oluşturma özelliklerini aktifleştirmek kare suratını iki katına çıkarmasına imkan sağladı. PureDark ayrıyeten NVIDIA’nın yükseltme teknolojisinin eklenmesinin oyunun varsayılan seçeneklerine (FXAA, MSAA, TXAA) kıyasla çok daha gelişmiş bir kenar yumuşatma tahlili sağladığını belirtiyor.

GTA 5 DLSS 3 modu şimdi mevcut değil lakin önümüzdeki birkaç gün içinde oyuncularla buluşturulacağı söz ediliyor. Modu indirmek için Patreon sayfasına abone olmanız gerekeceğini de belirtelim.

Diğer taraftan GTA 6 için birinci fragman da Aralık ayında yayınlanacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks