Menu

Human Resource Machine Fiyatsız Oldu

Epic Games Store günlük fiyatsız oyun ikramı serisinin yedinci gününde biraz hüsran yaratmış durumda. Bugünün fiyatsız oyunu yalnızca 19 TL kıymetindeki Human Resource Machine. Geçtiğimiz gün ise The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition’ın …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store günlük fiyatsız oyun armağanı serisinin yedinci gününde biraz hüsran yaratmış durumda. Bugünün fiyatsız oyunu yalnızca 19 TL pahasındaki Human Resource Machine. Geçtiğimiz gün ise The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition’ın verildiğini hatırlatalım.

2015 yılında piyasaya sürülen Human Resource Machine, geliştirici Tomorrow Corporation tarafından “inekler için bir bulmaca oyunu” olarak tanımlanıyor. Bir kurumsal ofis çalışanı rolünü üstlenerek misyonunuz çeşitli temel komutları birleştirerek verilen misyonları tamamlamak ve sonuçta her bulmaca için işleyen bir program oluşturmak.

Stüdyo oyunu şu biçimde açıklıyor: “Human Resource Machine’de bulmacaları çözmek için küçük ofis çalışanları programla. Güzel bir çalışan ol! Makineler işini elinden almaya geliyor.

Human Resource Machine, bu stil oyunların meraklıları için bir bulmaca oyunudur. Her bir düzeyde, işverenin sana bir iş verir. Küçük ofis çalışanını programlayarak süreci otomatik hale getir. Başarılı olursan, geniş ofis binasında bir yıl daha çalışmak için bir sonraki düzeye terfi edeceksin. Tebrikler!

Eğer daha evvel programlama yapmadıysan endişelenme; programlama dediğimiz şey bulmaca çözmekten ibaret. Tüm 1’leri ve 0’ları ve korkutucu dalgalı parantezleri çıkarırsan, programlama aslında kolay, mantıklı, hoş ve herkesin anlayabileceği ve eğlenebileceği bir şey!”

Human Resource Machine’ı 27 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks