Menu

Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation Fiyatsız Oldu

Epic Games Store tarafından bu hafta Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation oyunları fiyatsız olarak veriliyor. Toplam 82 TL pahasındaki iki oyunu da 7 Aralık tarihine kadar hiçbir fiyat ödemeden kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Geçtiğimiz hafta ise …

admin 3 ayönce 0

Epic Games Store tarafından bu hafta Jitsu Squad ve Mighty Fight Federation oyunları fiyatsız olarak veriliyor. Toplam 82 TL pahasındaki iki oyunu da 7 Aralık tarihine kadar hiçbir fiyat ödemeden kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Geçtiğimiz hafta ise Deliver Us Mars oyunculara verilmişti.

Jitsu Squad, geliştirici ve yayıncı Tanuki Creative Studio’dan geliyor. Oyun, 1980’lerin ve 1990’ların harika dövüş ve arbede oyunlarına bir geri dönüş sunuyor. Çizgi sinema gibisi bir sanat usulüne sahip olan oyun, co-op modunda dört oyuncuya kadar dayanak sunuyor.

Geliştirici Komi Games Inc. ve yayıncı Forthright Entertainment’tan gelen Mighty Fight Federation isimli arena dövüşü oyununda ise rakiplerinizi duvara yapıştıracak, havaya fırlatacak ve süratli hava akınları ile dövüşmeye devam edeceksiniz. Eşsiz oyun üsluplarına sahip 14 karakter ortasından istediğini seçecek, teke tek maçlarda yüzleşecek, öbür dövüşçülerle ekip kuracak ya da herkes tek olunca yaşanan kaosu kucaklayacaksınız.

Gelecek haftanın oyunları ise GigaBash ve Predecessor olarak açıklandı.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks