Menu

Mac ve iPhone İçin Death Stranding: Director’s Cut Ertelendi

Mac, iPhone ve iPad aygıtlarında Death Stranding: Director’s Cut oynamak için heveslenenlerin maalesef bir mühlet daha beklemesi gerekecek. Yayıncı 505 Games, X’te “biraz daha zamana” gereksinimi olduğunu ve oyunun “2024’ün başlarında yeni bir çıkış …

admin 2 ayönce 0

Mac, iPhone ve iPad aygıtlarında Death Stranding: Director’s Cut oynamak için heveslenenlerin maalesef bir mühlet daha beklemesi gerekecek.

Yayıncı 505 Games, X’te “biraz daha zamana” muhtaçlığı olduğunu ve oyunun “2024’ün başlarında yeni bir çıkış tarihine” sahip olacağını duyurdu. Mac App Store‘da kıyamet sonrası paket teslimatı simülatörü için beklenen tarih olarak 31 Ocak 2024 gösteriliyor ve 399,99 TL karşılığında ön sipariş verilebiliyor.

Oyun birinci olarak 2019’da ve direktör kurgusu ise 2021’de yayınlanmıştı. Apple ise M1 yahut üstü kendi işlemcilerini ve 3B grafik yeteneklerini göstermek için bu çeşit ağır oyunlardan yararlanmaya istekli görünüyor. Öte yandan, taşınabilir aygıtları tercih ediyorsanız Apple A17 Pro çipli iPhone 15 Pro serisi ile sınırlısınız. PlayStation versiyonlarında olduğu üzere bu Apple versiyonunda da Cyberpunk 2077 ve Half-Life’tan çapraz içerikler de oyunda yer alacak.

Haziran ayında Kojima gelecekteki oyunlarının da Apple platformunda yer alacağını söylemişti fakat Death Stranding 2’nin buna dahil olup olmadığı net değil. Daha yakın bir vakitte, oyun efsanesi oyunun A24 stüdyosunun yardımıyla bir sinemaya uyarlanacağını duyurdu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks