Menu

Marvel’s Guardians of the Galaxy Fiyatsız Oldu

Epic Games Store tarafından gerçekleştirilen Yılbaşı Tatili ikram oyun şenliği sona ererken en son verilen oyun epey kayda paha. Eidos-Montréal tarafından geliştirilen Marvel’s Guardians of the Galaxy, tanınan uyumsuzlar çetesini içeren …

admin 2 ayönce 1

Epic Games Store tarafından gerçekleştirilen Yılbaşı Tatili ikram oyun şenliği sona ererken en son verilen oyun epey kayda paha. Eidos-Montréal tarafından geliştirilen Marvel’s Guardians of the Galaxy, tanınan uyumsuzlar çetesini içeren orjinal bir öykü sunuyor. Bu AAA oyun birinci sefer fiyatsız oldu ve mağaza oyunu bir hafta boyunca fiyatsız olarak veriyor. Şirket geçtiğimiz gün ise A Plague Tale: Innocence‘ı dağıtmıştı.

Marvel’s Guardians of the Galaxy’de kahraman grubuna Star-Lord’un bakış açısından katılıyorsunuz ve Koruyucular’ı kendi özel formülleriyle bir felaketten kurtarmak için kainatın dört bir yanında yönetiyorsunuz. Tek oyunculu oyunda aksiyon sırasında Star-Lord olarak Drax the Destroyer, Gamora, Rocket Raccoon ve Groot’a özel yeteneklerini kullanmaları için komut veriyorsunuz. Ödüllü oyun, 80’lerin hitleriyle dolu müzik seçimleriyle de büyük övgü topladı.

Eidos ortamı şu formda tanımlıyor: “Marvel’s Guardians of the Galaxy’ye yeni bir soluk getiren bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda Star-Lord’un jet botlarını ateşleyerek kozmos boyunca yırtıcı bir seyahate çık. Ne yapacakları kestirilemez Guardian’lar senin yanındayken bir patlayıcı istasyondan başkasına patlamalar eşliğinde yol al. Özgün ve ikonik Marvel karakterleri de kendilerini kainatın bahtı için verilen uğraşın içinde bulmuşlar. Sen bunu halledersin. Muhtemelen.”

369 TL kıymetindeki oyunu 11 Ocak saat 19:00’a kadar hiçbir fiyat ödemeden arşivinize katabilirsiniz. Bir sonraki ikram oyunun ise Sail Forth olacağı şimdiden duyurulmuş durumda.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks