Menu

Melvor Idle Fiyatsız Oldu

Epic Games Store, yılbaşı tatili günlük ikram şenliğinin ikinci gününde Melvor Idle oyununu fiyatsız olarak dağıtıyor. 181,52 TL bedelindeki oyun dünkü DNF Duel ikramının yerini aldı. RuneScape’ten esinlenilen oyun, klasik macera oyunu …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store, yılbaşı tatili günlük ikram şenliğinin ikinci gününde Melvor Idle oyununu fiyatsız olarak dağıtıyor. 181,52 TL kıymetindeki oyun dünkü DNF Duel armağanının yerini aldı.

RuneScape’ten esinlenilen oyun, klasik macera oyunu tecrübelerini mümkün olan en temel forma indirgeyerek, oyuncuların Odunculuk, Demircilik, Aşçılık ve Çiftçilik üzere 20’den fazla beceriyi fazla uğraş harcamadan geliştirmelerine imkan tanıyor. Dalınacak zindanlar, etkileşimli envanter ve banka sistemleri, toplanacak evcil hayvanlar ve yenilecek işverenler da oyunda mevcut.

Geliştirici Games by Malcs, 2021’de yayınlanan oyunu şu formda açıklıyor: “Melvor’un RuneScape üslubu birçok marifetinde yalnızca bir tıklama yahut dokunuşla ustalaşın. Melvor Idle, bariz bir formda tanıdık bir hissi yeni bir oyun tecrübesiyle birleştiren, güçlü özelliklere sahip, boşta/artırmalı bir oyundur. 20’den fazla beceriyi en üst seviyeye çıkarmak hiç bu kadar zen olmamıştı. İster bir RuneScape acemisi, ister sıkı bir emektar ya da yalnızca ağır bir ömür biçimine kolaylıkla uyan derin lakin erişilebilir bir macera arayan biri olun, Melvor öbür hiçbir şeye benzemeyen bağımlılık yapan bir boşta kalma tecrübesidir.”

Melvor Idle’ı 22 Aralık saat 19:00’a kadar fiyatsız olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu ortada yüzde 33’lük indirimlerden yararlanmayı da unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks