Menu

Netflix Hades, Braid ve Death’s Door’u taşınabilir aygıtlara getiriyor

Netflix’in artık abonelerin iOS ve Android’de (ve birtakım durumlarda TV’lerde ve masaüstü bilgisayarlarda) hiçbir ekstra fiyat ödemeden oynayabilecekleri 80’den fazla oyunu var.

admin 3 haftaönce 0

Geeked Week aktifliğinin bir modülü olarak şirket, birtakım bağımsız klasikler de dahil olmak üzere hizmete girme yolunda olan birkaç oyun daha açıkladı.

2020’nin en düzgün oyunlarından biri olan Hades, yakında iOS’ta Netflix abonelerinin kullanımına sunulacak, lakin şimdilik Android’de olmayacak.

Oyunu Yeraltı Dünyasının prensi Zagreus olarak oynayacaksınız. Ne vakit ölse (ki muhtemelen başlangıçta sıklıkla o denli olacaktır), başlangıca geri dönecek. Her oynadığınızda durum farklı olacak lakin bir koşudan başkasına bilgi, kimi silahlar ve yetenekler taşıyacaksınız. Hugo ödüllü Hades’in de varlıklı bir karakter takımı var. Bu sebeple oyun gerçek bir zevk ve kendinizi buna yüzlerce saat harcarken bulabilirsiniz.

Netflix Hades, Braid ve Death’s Door’u taşınabilir aygıtlara getiriyor

Klasik vakit manipülasyonu platform oyunu Braid de Netflix kullanıcıları için iOS ve Android’e geliyor. Uzun müddettir ertelenen Braid Anniversary Edition, yükseltilmiş ses, elle boyanmış görseller, yeni animasyonlar ve çözülmesi gereken orijinal bir bulmaca dünyası sunuyor. Braid’in yaratıcısı Jonathan Blow, Braid’in yeni sürümünün 30 Nisan’da Netflix Games, Windows, PlayStation ve Xbox’a geleceğini açıkladı

Death’s Door, 2021’in öne çıkan bağımsız sinemalarından biriydi ve Zelda gibisi macera oyunu, yakında Netflix abonelerine özel bir taşınabilir platform olacak. Öbür dünyadaki bürokratik bir varlık olan Hasat Komitesi Karargahı için ruhları toplamakla vazifeli bir kargayı denetim ediyorsunuz.

Şık aksiyon platform oyunu Katana Zero da şirketin gösterilerine ve sinemalarına dayanan bir dizi oyunla birlikte Netflix Games’e de geliyor. Dizinin birinci iki dönemi ortasında geçen Shadow and Bone: Enter the Fold şu anda yayında.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks