Menu

Rainbow Six Siege Operation Deep Freeze Duyuruldu

Ubisoft, Rainbow Six Siege için gelecek olan yeni dönem güncellemesini duyurdu. Rainbow Six Siege Deep Freeze Operasyonu olarak isimlendirilen bu 8. Yıl 4. Dönem güncellemesinde dondurma yeteneğine sahip orijinal bir Operatör, yeni bir harita ve hatta …

admin 4 haftaönce 0

Ubisoft, Rainbow Six Siege için gelecek olan yeni dönem güncellemesini duyurdu. Rainbow Six Siege Deep Freeze Operasyonu olarak isimlendirilen bu 8. Yıl 4. Dönem güncellemesinde dondurma yeteneğine sahip orijinal bir Operatör, yeni bir harita ve hatta direkt kozmetik eserleri alıp satmanın bir yolu sunuluyor.

Yeni Operatör, savunma tarafına katılan bir uzman olan Tubarão. Operatörün eşsiz aygıtı, etrafındaki alanı dondurarak tüm aygıtların devre dışı bırakılmasına ve düşmanların yavaşlamasına neden olan Zoto Kutu olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten dondurma tesirinden etkilenen rakipler, keskin gözlü savunucuların alt katlardan takip edebilmesi için yerde ayak sesleri bırakıyor. Düşmanlar onu vurmazsa yahut bir formda etkisiz hale getirmezse, Zoto Kutularının gücü sonunda bitiyor ve soğuk dalgalarını yaymayı bırakarak yakındaki aygıtları hayata döndürüyor. Yeni Operatörler için her vakit olduğu üzere, Tubarão birinci olarak Premium Savaş Bileti aracılığıyla satışa sunulacak, akabinde iki hafta sonra Şöhret ve R6 Kredisi seçenekleri gelecek. Lair ise muhteşem makûs adamların mağara içine inşa edilmiş sığınak gibisi arenası Siege’e katılan yeni harita olacak.

Bu dönem oyunu etkileyen bir başka büyük değişiklik ise Marketplace. Team Fortress 2, Counter Strike 2 ve Dota 2 üzere tanınan Valve çok oyunculu canlı hizmet oyunlarına misal halde Siege oyuncuları da yakında öbür oyunculardan direkt kozmetik alıp satabilecek. Bu “takaslar” için kullanılan para ünitesi, Ubisoft’un oyun içinde sattığı premium krediler olan R6 Kredileri olacak. Eserlerin fiyatlarının nasıl belirleneceği ve Ubisoft’un her süreçten ne kadar kesinti yapacağı ise aşikâr değil.

Rainbow Six Siege Marketplace, 2024’te bir taşınabilir uygulama ve web sitesi aracılığıyla yayına girecek. Erken denemek ve geliştiricilere geri bildirimde bulunmak isteyenler için hizmetin beta kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Operation Deep Freeze ile gelen başka değişiklikler ortasında, yeni oyuncuların haritaları öğrenmesi için yeni PVE oyun modları, Terrorist Hunt!ın kaldırılması ve el bombalarını atmadan evvel elde tutma yeteneğinin kaldırılması yer alıyor.

Rainbow Six Siege 8. Yıl 4. Dönem: Deep Freeze Operasyonu 13 Kasım Pazartesi günü test sunucularına çıkıyor. Tüm oyuncular ise 28 Kasım tarihinde canlı sunuculara girdiğinde oyuna katılabilecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks