Menu

Saints Row (2022) Fiyatsız Oldu

Epic Games Store, bu defa cürüm temalı açık dünya oyunu Saints Row‘un 2022 yılında sunulan yine üretim sürümünü oyuncular ile buluşturuyor. Olağanda 374,22 TL olan oyun Snakebird Complete’in yerini almış durumda. Geliştirici Volition ve yayıncı Deep …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store, bu sefer hata temalı açık dünya oyunu Saints Row‘un 2022 yılında sunulan yine imal sürümünü oyuncular ile buluşturuyor. Olağanda 374,22 TL olan oyun Snakebird Complete’in yerini almış durumda.

Geliştirici Volition ve yayıncı Deep Silver’ın oyunu için açıklama şu biçimde: “Yanında dostların Neenah, Kevin ve Eli ile geleceğin Mafya Babası olarak Saints çetesini kuracak, Santo Ileso’nun sokaklarında kurduğun imparatorluğu büyütüp kentin denetimi için savaşırken Los Panteros, Idols ve Marshall çeteleriyle uğraş edeceksin. Aslında Saints Row bir cins yeni şirket kurma kıssası. Tek farkı, Saints çetesinin işi kabahat işlemek.

Şimdiye kadar yaratılan en büyük ve en uygun Saints Row oyun dünyasının tadını çıkar. Santo Ileso’nun gittikçe genişleyen eşsiz dünyası yan misyonlarla, cürüm dünyasının tehlikeli atılımlarıyla ve harika ana vazifelerle dolu yırtıcı ve çok eğlenceli bir yer. Silahlarını, otomobillerini ve hatta atlayış tulumunu kullanarak bu dünyanın bir numarası olacaksın.”

Saints Row’u 31 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks