Menu

Snakebird Complete Fiyatsız Oldu

Epic Games Store, Cat Quest‘in akabinde onuncu günlük armağanını veriyor. Sunulan yeni fiyatsız oyun ise Snakebird Complete. Bu paket, Snakebird ve Snakebird Primer oyunlarının her ikisini de ek özelliklerle birlikte sunuyor. Ayrıyeten, oyunların bu …

admin 2 ayönce 0

Epic Games Store, Cat Quest‘in akabinde onuncu günlük ikramını veriyor. Sunulan yeni fiyatsız oyun ise Snakebird Complete. Bu paket, Snakebird ve Snakebird Primer oyunlarının her ikisini de ek özelliklerle birlikte sunuyor. Ayrıyeten, oyunların bu sürümü PC’de birinci defa sunuluyor.

Noumenon Games tarafından geliştirilen Snakebird (2015) ve Snakebird Primer (2019) birer bulmaca oyunu. Garip halli, sürünen kuşları garip yerlere sığdırmak ve kazanmak için bir düzeydeki tüm meyveleri toplamak için kullanıyorsunuz. Bulmacalar birinci başta kolay görünse de özgün Snakebird düzeylerinin birçoklarını tamamlamak epey sıkıntı olabiliyor. Neyse ki bu tam sürüm tıpkı vakitte görsel ipuçları almak için yesyeni bir ipucu sistemi, düzeylerde ve denetimlerde hayat kalitesi iyileştirmeleri ve her iki oyundaki 120’den fazla düzeye tek bir yerden erişim içerdiği manasına geliyor.

Noumenon Games’in oyun için açıklaması şöyle: “Karşında Snakebird Complete: En Olağanüstü Snakebird Deneyimi! Tanınan Snakebird ve Snakebird Primer’ı bir ortaya getirerek eksiksiz Snakebird tecrübesini tek ve kapsamlı bir pakette sunan harikulâde bir bulmaca çözme macerasına atıl. 120’den fazla kısımda yılankuşların karınlarını doyurmalarına yardımcı ol. Meyveleri topla ve topladıkça büyü, şiddetli kısım dizaynlarında ilerle ve çıkış noktasına ulaşmak için fizik maddelerine meydan oku!”

115 TL pahasındaki oyunu 30 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks