Menu

Star Wars Outlaws 2024 Sonunda Çıkabilir

Ortaya çıkan son bilgilere nazaran Star Wars özgün sinema üçlemesi vakit çizelgesinde geçen açık dünya oyunu Star Wars Outlaws, 2024 yılının sonlarında piyasaya çıkabilir. Disney Parks blogunda yayınlanan yeni bir makale çıkış vakit çerçevesini biraz …

admin 2 ayönce 0

Ortaya çıkan son bilgilere nazaran Star Wars özgün sinema üçlemesi vakit çizelgesinde geçen açık dünya oyunu Star Wars Outlaws, 2024 yılının sonlarında piyasaya çıkabilir. Disney Parks blogunda yayınlanan yeni bir makale çıkış vakit çerçevesini biraz daha daraltmış durumda.

Blog yazısında oyunun “bu yılın sonlarına hakikat piyasaya sürüleceği” belirtiliyor. Bu da Star Wars Outlaws’ın muhtemelen bu vakit diliminde piyasaya sürülecek olan bir sonraki Call of Duty oyunu, Hellblade 2 ve öbürleri de dahil olmak üzere bir dizi başka büyük oyunla rekabet edeceği manasına geliyor.

Star Wars Outlaws, Haziran 2023’te Xbox Games Showcase aktifliği sırasında duyuruldu. Yayıncı Ubisoft daha sonra bir oynanış fragmanı ve yayıncının Massive Entertainment takımı tarafından geliştirilecek olan oyun hakkında daha fazla bilgi yayınladı.

Oyun, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi sinemaları ortasında geçecek. Oyunun isminden da anlaşılacağı üzere, Star Wars Outlaws sinema kozmosunun gangsterlerine ve kaçakçılarına odaklanacak. Oyuncu, vazifelerini tamamlamak ve daha da kıymetlisi hayli karanlık patronlarından ödeme almak için kendi ayakları üzerinde düşünmek zorunda olan Han Solo’ya misal bir kaçakçı olan Kay Vess karakterini denetim edecek.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks