Menu

Steam Yılın Özeti 2023 İle Oyun Geçmişinize Bir Bakış Atabileceksiniz

Yıl sonu yaklaşırken Steam, Yılın Özeti 2023 özelliğini yayınlayarak oyuncuların bir yıl boyunca oynadıkları oyunları gözden geçirmelerine yardımcı oluyor. Şahsileştirilmiş istatistikler, oyuncular 2024 yılında çıkacak oyunları oynamaya başlamadan …

admin 2 ayönce 0

Yıl sonu yaklaşırken Steam, Yılın Özeti 2023 özelliğini yayınlayarak oyuncuların bir yıl boyunca oynadıkları oyunları gözden geçirmelerine yardımcı oluyor. Şahsileştirilmiş istatistikler, oyuncular 2024 yılında çıkacak oyunları oynamaya başlamadan evvel geçmişe bir bakış sağlıyor.

Yılın Özeti 2023, 2023 yılında Steam‘de farklı oyunlar, platformlar ve aylar ortasında oyun oynamak için ne kadar vakit harcandığını gösteriyor. Özellikte yer alan temel bilgiler ortasında oynanan toplam oyun sayısı, keşfedilen yeni oyunlar, kilidi açılan başarımlar ve ardışık oyun oynama günleri yer alıyor. Ayrıyeten, harcanan vakit ve lansman sayısı için derinlemesine istatistiklerle bireylerin yılın en düzgün oyununu vurgulanıyor. Oyun oynama müddeti aylara nazaran ayrılmış durumda. Böylelikle oyuncular en faal oldukları vakti görebilecekler.

Her kullanıcının inceleme yılı özel olarak ayarlanmış durumda. Bu nedenle bunları sırf kendileri görebilir. Ek olarak zımnilik ayarları “Sadece Arkadaşlar” yahut “Herkese Açık” olarak değiştirilerek incelemenin diğerleriyle paylaşılması sağlanabiliyor. Herkese açık yahut arkadaşlar tarafından görülebilir hale getirildikten sonra, kullanıcılar paylaşılabilir bir ilişkiyi kopyalayabilir yahut Steam aktiflik akışlarına gönderebilirler. Özetleri toplumsal medya platformlarında süratli bir halde yayınlamak için şablonlar da sağlanıyor.

Ayrıntılı şahsî istatistiklere ek olarak Steam, rozetler ve kişinin özetini toplumsal olarak paylaşma yolları sunuyor. İncelemeyi görüntülemek, kullanıcının Steam profilinde bir hatıra rozeti kazandırıyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks