Menu

The Finals, 10 Milyon Oyuncu Barajını Aştı

Geliştirici Embark ve yayıncı Nexon tarafından The Finals isimli oynaması fiyatsız FPS oyununun 10 milyon oyuncu barajını aştığı duyuruldu. Böylelikle 7 Aralık tarihinde PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 platformlarında resmi olarak çıkışını …

admin 2 ayönce 0

Geliştirici Embark ve yayıncı Nexon tarafından The Finals isimli oynaması fiyatsız FPS oyununun 10 milyon oyuncu barajını aştığı duyuruldu. Böylelikle 7 Aralık tarihinde PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 platformlarında resmi olarak çıkışını gerçekleştiren oyun bu başarıyı 15 günde gerçekleştirmiş durumda.

Her platformda kaç oyuncunun The Finals oynadığına dair bir bilgi yok fakat Steam’deki istatistikler oyunun PC sürümünün çevrimiçi 100.000’den fazla eşzamanlı oyuncuyla Valve’ın hizmetinde en çok oynanan oyunlar ortasında hala birinci 10’da yer aldığını gösteriyor.

Embark, piyasaya sürülmesinden bu yana oyunu güncellemekle meşgul. En son 1.4.0 güncellemesi bu hafta başında yayınlandı. Güncellemede oyunun çeşitli silahları, aygıtları ve yetenekleri için pek çok istikrar değişikliği bulunuyor. Ayrıyeten birkaç hareket değişikliği ve kimi kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri de mevcut.

Güncellemeyle birlikte The Finals birinci çevrimiçi aktifliğini de başlattı. Yılbaşı Tatili dönemi olduğundan oyuncular envanterlerine fiyatsız bir armağanın eklenmesini bekleyebilirler. Ayrıyeten satın alınabilecek birtakım yeni ve fiyatsız tatil temalı kozmetik eserleri de var. Son olarak, Monaco çok oyunculu haritasında oyuncuların deneyebileceği kimi karlı efektler yer alıyor. Embark, 2024’ün başlarında The Finals’ın 1. Dönemi için daha fazla içerik planladığını söylüyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks