Menu

4 gün boyunca bir odada, yılbaşı ağacının içinde saklanan “sürpriz”

Şayet meskeninizde gerçek bir yılbaşı ağacı süslemek istiyorsanız, onu kurmadan evvel düzgünce incelemenizde fayda. Aksi halde sizi de “küçük bir sürpriz” karşılayabilir.

admin 2 ayönce 0

Yılbaşı yaklaşırken Dünya çapında pek çok aile konutlarını bu periyot için süslemeyle meşgul. Süs ışıklarını ve dekorasyonları asmak, mumları hazırlamak ve meskenlere küçük çam ağaçları yerleştirmek de bu hazırlıkların ortasında yer alıyor. Lakin Lexington, Kentucky’deki bir aile, bu yıl ağaçlarının yanında, küçük bir de sürpriz buldular: Küçük bir baykuş…

Michele White, ailenin her zamanki üzere ağaçlarını süslediğini ve küçük ziyaretçilerini fark edene kadar ağacın dört gün boyunca kalabalık oturma odalarında durduğunu söyledi. White, AP News’e “Üç köpeğim var” dedi ve ekledi: “Bu odayı daima kullanıyoruz: TV izliyoruz, mutfağımız burada, hiç bir işaret yoktu.”

Kendi şirketi Magic Carpet Cleaning’de halı temizleyici olarak çalışan Bobby Hayes, ailenin konutundaydı ve birtakım ekipmanları takarken yılbaşı ağacının hareket etmeye başladığını fark etti. Hayes, “Baykuş tam manasıyla burada bir alt kolun üzerinde oturuyordu” dedi ve devam etti: “Ağacın daha da içine yanlışsız sürünerek tırmandı. Onu bulmam bile birkaç dakikamı aldı.”

Hayes, Michele’e göstermek üzere birkaç fotoğraf çektikten sonra baykuşu yakalayıp inançlı bir formda dışarıya salmayı başardı.

Baykuşun, tüm yıl boyunca yaygın olarak görülen, ormanlık alanlarda ve yuva kutularını sıklıkla kullanacakları banliyö bölgelerinde bulunan bir doğu çığlık baykuşu (Megascops asio) olduğu düşünülüyor. Fakat Ulusal Audubon Topluluğu’na nazaran, isimlerine karşın, bu baykuşlar çığlıktan çok hafif bir tril yahut kişnemeye benzeyen bir ses çıkarıyorlar.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks