Menu

Acer, Qualcomm İş Birliği İle Predator Connect Wi-Fi 7 Oyun Yönlendiricilerini Tanıttı

Acer, Qualcomm ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kablosuz oyun tecrübelerini geliştirmede kıymetli bir adım olan iki yeni oyun yönlendiricisini CES 2024 sırasında tanıttı. Predator Connect Wi-Fi 7 oyun yönlendiricileri bant genişliğini, randımanı …

admin 2 ayönce 0

Acer, Qualcomm ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kablosuz oyun tecrübelerini geliştirmede kıymetli bir adım olan iki yeni oyun yönlendiricisini CES 2024 sırasında tanıttı. Predator Connect Wi-Fi 7 oyun yönlendiricileri bant genişliğini, randımanı ve ağ güvenilirliğini artırmak için Intel Killer Prioritization Engine ve Multi-Link sürecini destekleyen Hybrid QoS yazılımına sahip.

Predator Connect X7 5G CPE, 5G ve Wi-Fi 7 teknolojisini birleştirerek 3,5 Gbps ve yalnızca 1 milisaniye ile dikkat cazibeli derecede düşük ağ gecikmeleri sunan BE11000 verimliliğine sahip. Bunu tamamlayan Predator Connect T7 Wi-Fi 7 Mesh Router ise süratli ve muteber kablosuz ilişkiler sağlıyor.

Bu yönlendiriciler, Qualcomm Immersive Home Platform ve üç bantlı Wi-Fi 7’den yararlanarak istikrarlı kontaklar ve genişletilmiş kablosuz oyun imkanları vaat ediyor. Qualcomm Technologies’in dört çekirdekli işlemcilerinden güç alan yönlendiriciler ayrıyeten hızlandırılmış çevrimiçi tecrübeler, gelişmiş Spektrum Kullanımı ve birden fazla aygıt ortasında gelişmiş temas vaat ediyor.

Wi-Fi 7 Predator yönlendiricilerin piyasaya sürülmesi, Wi-Fi 6’ya kıyasla sürat çıkışını iki katına çıkararak ve bağlı aygıtlar için daha düşük gecikme mühleti, gelişmiş parazit idaresi, yüksek bant genişliği ve dengeli performans sağlayarak değerli bir sıçrama manasına geliyor.

X7 5G CPE, örgü ağ içinde kesintisiz çalışma sağlayan yük dengeleme ve yük devretme düzeneklerinin yanı sıra 5G ve Ethernet üzerinden çift temas sunuyor. Öte yandan, Wi-Fi 7 üç bantlı çıkış takviyesine sahip T7 Wi-Fi 7 Mesh Router, BE11000’in birleşik çıkışına ayak uyduruyor ve çok üniteli mesh sistemleriyle problemsiz bir biçimde entegre olarak Yüksek Bantlı Çoklu İrtibat Eşzamanlı dayanağı ile kapsama alanını ve güvenilirliği artırıyor.

Yönlendiricilerin zekası, ağ hızlandırma, Intel Killer Prioritization Engine ile uyumluluk ve 320 MHz kanal dayanağı, 4K QAM ve Multi-Link Operations üzere Wi-Fi 7 özelliklerine kadar uzanarak gelişmiş randıman, azaltılmış gecikme ve en az ağ paraziti sağlıyor. Acer’ın Predator Connect yardımcı uygulaması oyunculara yönlendiriciler üzerinde denetim yetkisi verirken entegre Trend Micro Mesken Ağı Güvenliği motoru ağa bağlı aygıtların potansiyel tehditlere karşı korunmasını sağlıyor.

Acer eserlerin çıkış tarihleri ve fiyatları hakkında ise şimdi rastgele bir açıklama yapmadı.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks