Menu

Adobe ve Figma Birleşmesi İptal Edildi

Adobe, Figma ile birleşmelerini sona erdirmek için karşılıklı bir muahede yaptıklarını duyurdu. Şirket, iki şirket ortasında yapılan ortak bir değerlendirmenin akabinde Avrupa Komitesi ve Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasalar Otoritesi’nden (CMA …

admin 2 ayönce 0

Adobe, Figma ile birleşmelerini sona erdirmek için karşılıklı bir muahede yaptıklarını duyurdu. Şirket, iki şirket ortasında yapılan ortak bir değerlendirmenin akabinde Avrupa Kurulu ve Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasalar Otoritesi’nden (CMA) düzenleyici onayları almak için açık bir yol olmadığını söyledi.

Adobe İdare Heyeti Lideri ve CEO’su Shantanu Narayen, “Adobe ve Figma son düzenleyici bulgulara katiyen katılmıyor fakat bağımsız olarak ilerlemenin kendi çıkarlarımıza en uygun yol olduğuna inanıyoruz. Adobe ve Figma, yaratıcılık ve üretkenliğin geleceğini birlikte tekrar tanımlama vizyonunu paylaşırken şahsileştirilmiş dijital tecrübelerle dünyayı değiştirme misyonumuz ve devasa pazar fırsatımızdan yararlanmak için âlâ bir pozisyonda olmaya devam ediyoruz.” dedi.

Fesih muahedesi uyarınca iki şirket, Adobe’nin Figma’ya kararlaştırılan fesih fiyatını ödemesi de dahil olmak üzere sorunları tahlile kavuşturdu.

Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’taki düzenleyiciler, Adobe ve Figma’nın yakın rakipler olduğu ve Figma’nın pazardan çıkarılmasının Adobe’nin inhisar pozisyonuna gelmesine yol açabileceği istikametindeki telaşlarını lisana getirmişlerdi.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks