Menu

Amazon Türkiye’nin Heyecanla Beklenen Gülümseten Kasım Kampanyası Başladı!

Alışveriş tecrübenizi kolaylaştıracak avantajlar

admin 3 haftaönce 0

Müşterilerinin muhtaçlıklarını uygun fiyatların yanı sıra süratli ve fiyatsız teslimat imkânı ile karşılayan Amazon.com.tr’in “Gülümseten Kasım Fırsatları” alışveriş aktifliği bugün başladı. 30 Kasım’a kadar sürecek “Gülümseten Kasım Fırsatları” alışveriş aktifliği boyunca Amazon.com.tr müşterileri oyuncaktan elektroniğe, modadan mesken hayat eserlerine, spordan ofis eserlerine kadar tüm kategorilerden yüzbinlerce eserde büyük indirimlerden süratli ve fiyatsız teslimat seçenekleriyle faydalanabilecek. Müşteriler Gülümseten Kasım Fırsatları sayfasını ziyaret ederek indirimler ve kampanya ayrıntıları hakkında bilgi alabilirler.

“Gülümseten Kasım Fırsatları” yalnızca büyük indirimler sunmakla kalmayacak, ayrıyeten müşterilerin alışverişlerini en âlâ avantajlarla yapabilmesini sağlayacak fırsatlarla da geliyor. “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca sunulacak anlık fırsatlara ek olarak tüm müşteriler, Amazon.com.tr tarafından satılan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan eserlerde tüm kredi kartlarına 12 aya, peşin fiyatına ise 6 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabilecek.  

“Gülümseten Kasım Fırsatları”nda tüm Amazon.com.tr müşterileri muhtaçlıklarını uygun şartlarla karşılama imkânı bulurken Prime üyeleri de kendilerine özel ayrıcalıklarla Amazon’da alışveriş ve cümbüşün en uygununun keyfini çıkarabilecekler. Amazon’un tüm dünyada 200 milyonu aşkın üyesi olan Prime, Türkiye’deki alışveriş ve cümbüş severlerin ayda yalnızca 39 TL’ye sahip olabileceği fevkalade avantajlar sunuyor:

  • Hızlı ve fiyatsız teslimat seçenekleri: Amazon Prime üyeleri rastgele bir sepet meblağı gözetmeksizin süratli ve fiyatsız teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.
  • Alışveriş ayrıcalıkları: Kendilerine özel ek indirimlerden de faydalanan Prime üyeleri tıpkı vakitte Çok Al & Az Öde ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor.
  • Seçili eserlerde fiyat farkı fiyatında ücret iadesi garantisi: “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca Amazon.com.tr ve Amazon taşınabilir uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi Amazon.com.tr olan seçili eserlerin fiyatı 30 Kasım tarihine kadar düşerse ortadaki fark armağan kartı olarak müşterilerin Amazon hesabına tanımlanıyor.
  • Prime Görüntü: Amazon Prime üyeleri, üyelikleriyle birlikte gelen Prime Görüntü ile ortalarında tanınan Amazon Originals içeriklerinin de bulunduğu geniş bir içerik seçkisini ek fiyat ödemeden Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle primevideo.com ya da tablet, akıllı telefon ve akıllı TV’lerindeki Prime Görüntü uygulaması aracılığıyla izleyebiliyor.
  • Prime Gaming: Prime Gaming ile tüm Prime üyeleri piyasanın önde gelen oyunlarında oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen fiyatsız oyunlar ve Twitch.tv’de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkıyla bütünsel bir oyun tecrübesinin keyfini çıkarabiliyor.

Henüz Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden çabucak üye olup “Gülümseten Kasım Fırsatları” etkinliğinde Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks