Menu

Amazon’un “Gülümseten Kasım Fırsatları” Aktifliği Teknoloji Tutkunlarının Yüzünü Gülümsetiyor

Prime üyelerine seçili eserlerde indirim oranı fiyatında ücret iadesi garantisi

admin 3 haftaönce 0

Amazon.com.tr kasım ayının sonuna kadar sürecek alışveriş aktifliği “Gülümseten Kasım Fırsatları” ile teknolojik eserlerdeki cazip indirimleriyle de müşterilerin yüzünü gülümsetiyor.

Yeni bir teknolojik eser almak yahut aygıtını değiştirmek isteyenler, Amazon Türkiye’nin bu kampanyası sayesinde bilgisayar, elektronik ve cep telefonları üzere teknoloji eserlerinin yer aldığı tüm kategorilerdeki indirimler ile muhtaçlıklarını uygun fiyatlarla karşılarken ücretsiz ve süratli kargo seçenekleri ile de kusursuz bir alışveriş tecrübesi yaşıyorlar.  Amazon’un “Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyası kapsamında sunduğu tüm fırsatlar, bu adreste sizleri bekliyor.

Gülümseten Kasım Fırsatları boyunca indirime giren teknoloji eserlerinin kimileri;

  • MSI Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarları
  • Philips Televizyon ve Soundbarlar
  • iPhone Telefonlar 
  • TP-Link Seçili Modem, Mesh, Router ve Menzil Genişleticiler  
  • Sony Kamera, Lens ve Aksesuarlar
  • Samsung Aksesuarlar
  • Jabra Kulaklıkları
  • Acer Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar

“Gülümseten Kasım Fırsatları” yalnızca büyük indirimler sunmakla kalmıyor ayrıyeten tüketicilerin alışverişlerini en yeterli avantajlarla yapabilmesini de sağlıyor. Kasım aynının sonuna kadar müşteriler, seçili eserlerde kredi kartlarına 12 aya varan ve yasal taksit kısıtlaması olmayan tüm eserlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkânından faydalanabiliyor.

Üstelik “Gülümseten Kasım Fırsatları” kampanyasında Prime üyeleri de tüm kampanyalarda olduğu üzere kendilerine sunulan ayrıcalıklarla Amazon’un yaşattığı tecrübenin keyfini katlayarak çıkarıyor. Amazon Prime üyeleri rastgele bir sepet fiyatı gözetmeksizin süratli ve fiyatsız teslimat seçeneklerinin keyfini çıkarıyor.  Ayrıyeten kendilerine özel ek indirimlerden de faydalanan Prime üyeleri birebir vakitte Çok Al & Az Öde ile 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepette yüzde 10 indirim kazanıyor. Üstelik “Gülümseten Kasım Fırsatları” boyunca Amazon.com.tr ve Amazon taşınabilir uygulamasından satın alınan, satıcısı ve göndericisi Amazon.com.tr olan seçili eserlerin fiyatı 30 Kasım tarihine kadar düşerse ortadaki fark armağan kartı olarak Prime üyelerin Amazon hesabına tanımlanıyor.

Amazon’un müşterilerine alışveriş ve cümbüşün en uygununu sunduğu üyelik programı Prime, Türkiye’deki alışveriş ve cümbüş severlerin ayda yalnızca 39 TL’ye sahip olabileceği dayanılmaz avantajlar sunuyor. Şimdi Prime üyesi değilseniz www.amazon.com.tr/prime adresinden çabucak üye olup “Gülümseten Kasım Fırsatları” etkinliğinde Prime ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks