Menu

Anadolujet tarihten büsbütün silindi!

Ünlü havayolu şirketi Anadolujet, hem logosunu hem de ismini değiştirerek büyük bir yeniliğe kapı açtı.

admin 3 ayönce 0

Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Anadolujet, yeni bir markalaşma sürecine girdi. Artık AJet ismiyle tanınacak olan şirket, bu değişiklikle birlikte logo ve uçak renkleri konusunda da kıymetli değişikliklere gidiyor.

Yeniden markalaşma kararı, Türk Hava Yolları (THY) bünyesinde hizmet veren Anadolujet’in stratejik bir adımı olarak dikkat çekiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’nı merkez olarak belirleyen AJet, yeni logosu ve renk seçimiyle kendisini yine tanımlıyor.

Anadolujet tarihten büsbütün silindi!

Anadolujet periyodundan kalma kırmızı rengi artık kullanmayacak olan şirket, marka kimliğinde yalnızca mavi renk tonlarına yer verecek. Bu renk tercihiyle bir arada, logo ve uçaklarının boyasında da bariz değişiklikler gözlemlenecek. Mavi, çoklukla güvenilirlik, sakinlik ve profesyonellik üzere olumlu özellikleri simgelerken, havacılık kesiminde tercih edilen bir renk olarak biliniyor.

Yeniden markalaşma süreci, AJet’in imajını güncelleyerek müşterilere daha çağdaş ve çağdaş bir hava sunmayı amaçlıyor. Logo ve renk değişikliği, şirketin yolculara ve havacılık kesimine olan taahhütlerini vurgulamak ismine yapılan stratejik bir atak olarak bedellendiriliyor.

AJet’in bu marka değişikliğiyle birlikte, rekabetçi havacılık dalındaki yerini güçlendirmesi ve müşteri sadakatini artırması bekleniyor. Tekrar markalaşma sürecinin şirketin gelecekteki büyüme maksatları doğrultusunda kıymetli bir adım olduğu tabir ediliyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks