Menu

Apple, 5G Modem Geliştirmeyi Bırakıyor Olabilir

Güney Kore kaynaklı bir yayın olan Naver‘de yayınlanan yeni bir gönderiye nazaran Apple, 5G modem geliştirmeyi bırakıyor olabilir. Şirkete yakın tedarik zinciri kaynakları Cupertino devinin 5G modem geliştirme departmanındaki yatırımları yine …

admin 3 ayönce 0

Güney Kore kaynaklı bir yayın olan Naver‘de yayınlanan yeni bir gönderiye nazaran Apple, 5G modem geliştirmeyi bırakıyor olabilir. Şirkete yakın tedarik zinciri kaynakları Cupertino devinin 5G modem geliştirme departmanındaki yatırımları yine yapılandırma sürecinde olduğunu ve şirketin projeyi büsbütün bitirmeye hazırlandığını söylüyor.

Apple’ın kendi şirket içi modemini tasarlama planı 2019’da Intel‘in akıllı telefon modem departmanında çalışan mühendisleri işe alarak başladı ve modemin 2023 sonbaharına hazır olması hedeflendi. Şu ana kadar ise Apple’ın tüm aygıtlarında Qualcomm üretimi modemler kullanıldı.

Ayrıca bu ayın başlarında Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın iPhone ve öteki eserlerdeki Qualcomm’un 5G modemlerinin yerini alacak bir Apple 5G modem geliştirme teşebbüsünde meselelerle müsabakaya devam ettiğini bildirmişti. Modemin 2025 sonu yahut 2026 başında tanıtılacağı söyleniyordu lakin bu tarih şu anlık pek mümkün görünmüyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks