Menu

Apple, App Store Paket Abonelik İndirimlerini Test Ediyor

Apple tarafından uygulama geliştiricilerinin birden fazla aboneliği olan müşterilere indirim sunmasına imkan tanıyan “koşullu fiyatlandırma” isimli bir App Store pilot programı duyuruldu. Bu manada Apple, App Store paket abonelik indirimleri sunmuş …

admin 2 ayönce 0

Apple tarafından uygulama geliştiricilerinin birden fazla aboneliği olan müşterilere indirim sunmasına imkan tanıyan “koşullu fiyatlandırma” isimli bir App Store pilot programı duyuruldu. Bu manada Apple, App Store paket abonelik indirimleri sunmuş olacak.

Geliştiriciler böylelikle “bir geliştiriciden yahut iki farklı geliştiriciden” halihazırda aboneliği olan müşterilere şartlı fiyatlandırma sunabilir. Örneğin bir geliştirici, öbür bir geliştiricide etkin bir aboneliği olan müşterilere indirimli fiyat sunarak onları aboneliğe çekebilir: “App Store’daki abonelikler için şartlı fiyatlandırma – aboneleri çekmenize ve elinizde tutmanıza yardımcı olan yeni bir özellik – müşterilere etkin olarak farklı bir aboneliğe abone oldukları sürece indirimli bir abonelik fiyatı vermenizi sağlar.”

İndirimler uygulamanın kendi içinde olduğu kadar mağaza dışındaki App Store reklam ve pazarlamasında da kullanılabilecek.

Apple, önümüzdeki aylarda daha fazla geliştiriciye sunmadan evvel pilot uygulamaya makul bir küme iştirakçi ile başladığını söylüyor. Şartlı fiyatlandırma ile ilgilenen geliştiriciler, Ocak ayında daha fazla detay mevcut olduğunda bildirim almak için buradan kaydolabilirler.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks