Menu

Apple Vision Pro Bataryası 2.5 Saat Boyunca 2B Sinema Oynatabilecek

Apple Vision Pro başlığının çıkış tarihi duyurusu ile birlikte aygıtın harici bataryasının 2.5 saate kadar 2B görüntü oynatmayı desteklediğini açıkladı. Açıklanan bu müddet bataryanın tek şarjla “genel kullanım”da sunduğundan yarım saat daha fazla olarak …

admin 1 ayönce 0

Apple Vision Pro başlığının çıkış tarihi duyurusu ile birlikte aygıtın harici bataryasının 2.5 saate kadar 2B görüntü oynatmayı desteklediğini açıkladı. Açıklanan bu mühlet bataryanın tek şarjla “genel kullanım”da sunduğundan yarım saat daha fazla olarak karşımıza çıkıyor.

Apple, aygıtın eser sayfasını ekstra detayla sessizce güncelledi ve “Apple TV uygulamasından satın alınan 2B sinema içeriğini kullanarak bir Ortam ile birlikte” yapılan testlere dayalı olarak 2.5 saatlik “video oynatma” tezini haklı çıkardı. Ortamlar, kullanıcıların etraflarındaki alanı dönüştürmesine imkan tanıyacak ve Sinema Ortamları bir odayı şahsî bir sinema salonuna dönüştürebilecek.

Bu ortada Apple’ın “genel kullanımı”, görüntü oynatma, internette gezinme, uzamsal görüntü çekme ve FaceTime üzere misyonların gerçekleştirilmesi olarak tanımladığını not olarak düşelim.

Apple, Vision Pro’nun harici batarya paketinin 2B görüntü içeriği izlerken daha uzun mühlet çalışacak formda optimize edildiğine dair birinci kere bir açıklama yaptı; Apple daha evvel bataryanın tek şarjla sadece 2 saat dayandığını söylemişti. Ek olarak şirket daha evvel, bataryanın harici bir güç kaynağına takılması durumunda Vision Pro’nun süresiz olarak kullanılabileceğini söylemişti fakat bu metin Vision Pro eser sayfasından kaldırıldı.

Apple, Vision Pro kullanıcılarının HDR içerik dayanağıyla 30 metre genişliğinde bir ekranda Apple TV+, Disney+, Max ve öteki hizmetlerden sinema ve TV programlarını izleyebileceğini söylüyor. Kullanıcılar Apple TV uygulamasında 150’den fazla 3B içeriğe de erişebilecek.

Vision Pro ön siparişleri 19 Ocak Cuma günü başlayacak ve başlık 2 Şubat tarihinde ABD’de satışa sunulacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks