Menu

Apple Vision Pro çıkmadan, Vision Pro 2 söylentileri başladı bile

Pazar araştırma firması Omdia’ya nazaran, Apple’ın ikinci jenerasyon Vision Pro başlığı, şimdi piyasaya sürülmeyen birinci modele nazaran birtakım değerli güzelleştirmelerle gelecek.

admin 2 ayönce 0

Önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak olan Apple Vision Pro‘yu görmek için hepimiz heyecanlı bir bekleyiş içindeyiz. Fakat şimdi daha birincisi piyasaya sürülmeden, Apple’ın karma gerçeklik başlığının yeni versiyonunda neler olabileceğine dair söylentiler ve sızıntılar başladı bile.

Pazar araştırma firması Omdia’ya göre Apple Vision Pro 2, mevcut modeldekilerden daha parlak ve daha verimli ekranlara sahip olacak. Ayrıyeten başlığın, daha gelişmiş mikro-OLED teknolojisini kullanacağı da tez ediliyor. Bunun nedeni, RGB OLEDoS ismi verilen ve direkt RGB alt piksellerinden ışık ve renk üreten bir standarda geçiş yapılması olacak üzere görünüyor. Bu standartta bir renk filtresine gereksinim duyulmuyor ve görseller kelam konusu olduğunda kullanıcı tecrübesini düzgünleştiriyor. Samsung’un ise gerekli panelleri üreten üretici olması bekleniyor.

Apple Vision Pro’nun fiyatının birinci lansmanda açıklanan biçimde 3.499 dolardan başlayacağını biliyoruz. Lakin Türkiye’de fiyatının ne olacağı şimdi doğrulanmadı.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks