Menu

Apple Vision Pro Piyasaya Sürülme Tarihi Sızdırıldı

Wall Street Observer tarafından paylaşılan tedarik zinciri raporlarına nazaran Apple, merakla beklenen Vision Pro başlığını 27 Ocak’ta ABD’de piyasaya sürecek. Bu tedarik zinciri  raporu geçtiğimiz günlerde Gurman’ın üretimin hızlanacağı ve Şubat ayında …

admin 2 ayönce 0

Wall Street Observer tarafından paylaşılan tedarik zinciri raporlarına nazaran Apple, merakla beklenen Vision Pro başlığını 27 Ocak’ta ABD’de piyasaya sürecek. Bu tedarik zinciri  raporu geçtiğimiz günlerde Gurman’ın üretimin hızlanacağı ve Şubat ayında perakende satışının başlayacağı tarafındaki telaffuzuyla de uyuşuyor.

Bununla birlikte Apple’ın 2027 yılında Vision Pro aygıtının mevcut WOLED+CF modeline kıyasla daha yüksek parlaklık için RGB OLEDoS teknolojisine sahip yükseltilmiş bir versiyonunu piyasaya sürmeyi planladığı da bildiriliyor.

RGB OLEDoS, ışığı ve rengi direkt RGB alt piksellerinden üreterek renk filtrelerine olan muhtaçlığı ortadan kaldırıyor ve ekranın parlaklığını artırıyor. Son olarak şirketin bu yıl içinde yaklaşık 500.000 adet Apple Vision Pro sevk etmeyi planladığını ekleyelim.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks