Menu

Apple Vision Pro Şubat Ayında Piyasaya Sürülebilir

Bloomberg’den yayınlarıyla tanınan Mark Gurman‘a nazaran Apple, Vision Pro’yu Şubat ayına kadar piyasaya sürmek istiyor ve bu çıkış tarihi amacına ulaşmak için üretimi artırıyor. Vision Pro’nun ocak ayı sonuna kadar hazır olmasını sağlamak için üretim …

admin 2 ayönce 0

Bloomberg’den yayınlarıyla tanınan Mark Gurman‘a nazaran Apple, Vision Pro’yu Şubat ayına kadar piyasaya sürmek istiyor ve bu çıkış tarihi maksadına ulaşmak için üretimi artırıyor. Vision Pro’nun ocak ayı sonuna kadar hazır olmasını sağlamak için üretim son birkaç haftadır tam süratte devam ediyor ve perakende lansmanının Şubat ayında yapılması planlanıyor.

Apple, Vision Pro’yu Haziran ayında tanıtmış ve o vakit şirket 2024 yılının başlarında piyasaya sürüleceğini söylemişti. O vakitten bu yana birinci söylentiler Mart ayını daha sonraki söylentiler ise Ocak ayını işaret ederken çıkış vakit çizelgesi söylentileri değişiklik gösterdi.

Vision Pro’nun ABD’de sonlu sayıda piyasaya sürülecek olması, aygıtın 3.500 dolarlık fiyat etiketi ve Apple’ın elindeki arzın hudutlu olması nedeniyle Apple’ın aygıt piyasaya çıktığında öbür bir aktiflik düzenlemesi beklenmiyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks