Menu

Apple Vision Pro Ülkü Formuna 4. Kuşakta Erişebilir

Bloomberg’ten Mark Gurman’in Apple Vision Eserleri Grubu’ndaki birtakım kontaklı olduğu bireyler, Apple Vision Pro başlığın “ideal formunu” gerçekleştirmek için aygıtın birbirini takip eden dört jenerasyonunun gerekebileceğine inanıyor. Power On bülteninde …

admin 2 haftaönce 0

Bloomberg’ten Mark Gurman’in Apple Vision Eserleri Grubu’ndaki birtakım irtibatlı olduğu bireyler, Apple Vision Pro başlığın “ideal formunu” gerçekleştirmek için aygıtın birbirini takip eden dört jenerasyonunun gerekebileceğine inanıyor.

Power On bülteninde yazan Gurman, Apple’ın bağlığı üzerinde çalışan gruptan kimilerinin, aygıtın müşterilerin günlük kullanımları için gereğince gelişmiş olarak kabul edilmesinden evvel yapılması gereken çok iş olduğu hissini verdiğini söylüyor.

Apple’ın geliştirme grubunun aygıtın “ideal formu” olarak neyi değerlendirdiği açık olmasa da birinci jenerasyon aygıtla ilgili yazılımsal ve donanımsal eksikler olduğu açık. Birçok Vision Pro kullanıcısı, başlığın kendisinin uzun müddetli kullanım için çok ağır ve hantal olduğunu düşünüyor. Bu da jenerasyonlar ortası minyatürleştirmeyi uygunlaştırma için çok kıymetli bir mihenk taşı haline getiriyor. Başka tenkitler ortasında zayıf pil ömrü, kâfi sayıda özel uygulama olmaması ve VisionOS’taki yanlışların fazlalığı yer alıyor.

Eğer Apple grubu bu sıkıntıları iPhone, iPad ve Apple Watch’un ilerlemesine emsal halde dört jenerasyon boyunca çözebilirse, Gurman’ın görüşü Vision Pro’nun sonunda iPad’in yerini alabileceği istikametinde.

Gurman, Vision Pro hakkında şunları söylüyor: “Başlığın hakikaten iPad’in yerine geçebilecek hale getirmek için kimi donanım yükseltmeleri, bir dizi yazılım güncellemesi ve uygulama geliştiricileri ile içerik oluşturuculardan çok daha güzel takviye gerekecek. O vakte kadar Vision Pro aslında bir prototip. Onu test etme ayrıcalığı için Apple’a ödeme yapmanız gereken tek şey.”

Peki, siz Apple Vision Pro hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks