Menu

Apple Watch 10 geldiğinde, eski kayışlarınızı çöpe atmanız gerekebilir

Apple, Watch Series 10 ile büyük değişiklikler yapacak üzere görünüyor. Ancak bu değişiklikler, tıpkı vakitte eski kayışlarınızın çöp olmasına da neden olabilir.

admin 2 ayönce 0

Apple Watch Series 10‘un tanıtılmasına yaklaşık dokuz ay kaldı. Birinci Apple Watch’un müşterilere sunulmasının üzerinden on yıl geçmiş olacak olmasından ötürü Apple’ın bu sürümde kıymetli yeniliklerle karşımıza çıkması beklenebilir.

Yeni özellikler ve tasarım değişiklikleriyle ilgili raporları zati duymuş olsak da, bir Apple koleksiyoncusu ve tıpkı vakitte düzgün bir geçmişe sahip bir sızıntı kaynağı olan X kullanıcısı KosutamiSan, “Yeni kuşak Apple Watch’un konektörleri büsbütün yine tasarlandı… Şayet eski kayışlarınız varsa, onları satın” formunda bir tweet yayınladı.

Apple’ın Apple Watch Series 10’u tekrar tasarlama planlarını birinci defa duymadığımız için bu olasılığın hayli yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Daha evvel Bloomberg’den Mark Gurman da Apple Watch’un onuncu yıldönümü için Apple’ın büyük bir revizyon planladığını belirtmişti. Şirket, kayış temas düzeneğini değiştirerek Apple Watch Series 10 için daha ince bir kasa üzerinde çalışıyor olabilir.

Gurman’ın bahisle ilgili kaynakları, Apple’ın var olan kayışlarının çok fazla yer kapladığını ve daha büyük bir pil yahut öteki dahili bileşenler eklenerek yine düzenlenebileceğini söylüyor. Cupertinolu dev, eski kayışlarla geriye yönelik uyumluluğu sona erdirecek olsa da öteki iyileştirmeler de getirebilecek bir manyetik kayış irtibat sistemi düşünüyor olabilir.

Apple, on yılı aşkın bir müddettir Apple Watch müşterilerine geriye dönük kayış uyumluluğu sunuyor olsa da, şirketin sonunda yeni bir tecrübe için kontakları değiştirmesi büyük bir sürpriz olmayacaktır. Her ne kadar bu değişiklik gerçekleştiğinde kimi kullanıcılar hayal kırıklığına uğrayacak olsa da, tüm teknoloji eserlerinin büyük değişikliklerle karşı karşıya olduğunu unutmamak gerekiyor.

Apple, iPhone’un onuncu yıl dönümü için bir temas değişikliği yapmadı. Lakin iPhone X ile tam ekran tasarım, Face ID teknolojisi ve yeni paslanmaz çelik kaplama sundu. Velhasıl Apple Watch Series 10, akıllı saat serisine büyük bir revizyon getirebilir ve yıllar boyunca topladığınız tüm kayışlara veda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks