Menu

Apple’ın Uydu Teması Yardım Hizmeti Artık Verizon’u Destekliyor

Apple iPhone 14 ve sonraki aygıtlarda aslında uydu temasını destekliyordu. Yeni iPhone’lar şimdiyse Verizon bağlantı hizmetini de destekliyor. iPhone 14 yahut iPhone 15’iniz varsa artık Verizon’un yol yardımı hizmetine erişmek için uydu kontağını …

admin 2 ayönce 0

Apple iPhone 14 ve sonraki aygıtlarda aslında uydu kontağını destekliyordu. Yeni iPhone’lar şimdiyse Verizon bağlantı hizmetini de destekliyor. iPhone 14 yahut iPhone 15’iniz varsa artık Verizon’un yol yardımı hizmetine erişmek için uydu ilişkisini kullanabilirsiniz.

Apple takviye sayfasında artık iOS 17.2 yahut üzeri çalıştıran aygıtların Verizon SIM kartıyla bu özellikten yararlanabileceğinizi söylüyor. Verizon’un yol yardımı programı, Allstate’e ilişkin Signature Motor Club tarafından yürütülüyor ve bir arkadaşınızın otomobilinde yahut kiralık araçta olsanız bile, bir sorun olduğunda yardım sunuyor.

Verizon’un, iPhone’un uydu sistemiyle kontaklı yol yardım hizmeti araç çekme, lastik servisi ve yakıt olmak üzere birden fazla takviye hizmeti sunuyor.

Apple, AAA Telekominikasyon ile ortaklaşa bir halde kullanıcıların taşınabilir temasa sahip olmadıkları bir bölgede yardım almasına imkan tanıyan uydu yardım hizmetini zati başlatmıştı. Şirket, yeni bir iPhone 14 yahut iPhone 15 satın alırken ve etkinleştirirken iki yıllık fiyatsız hizmetin yanı sıra Acil SOS özelliğini de bir ortaya getiriyor. Lakin yurt dışında yaşayan kullanıcıların bu hizmet için tekrar de para ödemeleri gerekiyor.

Verizon’un yol yardımı programının eklenmesi, uzak bir bölgede sıkışıp kalmanız yahut AAA Telekominikasyon sahip olmamanız durumunda daha fazla hizmet seçeneği sunabilir.

iPhone 14 ile bir arada gelen uydu kontağı hizmeti şimdi ülkemizde kullanılamıyor olsa da ilerleyen vakitlerde bu bahisle ilgili rastgele bir çalışma yapılacağı belirli değil.

Uydu ile Acil SOS özelliği Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Yeni Zelanda, Portekiz, İspanya, İsviçre, Birleşik Krallık ve ABD’de kullanılabilir.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks