Menu

Arama İyileştirmeleri ve Bot Güncellemeleri Sunan Telegram 10.10 Duyuruldu

Telegram 10.10 Yenilikleri

admin 2 ayönce 0

Telegram, 2024 yılına iletileşme programı için bir öteki fiyatsız özellik güncellemesi ile giriyor. iOS ve Android kullanıcıları için sunulan Telegram 10.10 güncellemesi arama iyileştirmeleri, botlar için büyük bir yükseltme, yeni kullanıcı arayüzü efektleri ve daha fazlasını sunuyor.

En son Telegram güncellemesi, mevcut davet durumuna bağlı olarak değişen yeni animasyonlar ve dinamik art planlarla davetleri büsbütün tekrar tasarlıyor. Telegram, yeni sürümün bilhassa eski aygıtlarda daha âlâ güç verimliliği ve daha süratli performans için daha az sistem kaynağı gerektirdiğini söylüyor.

Ek olarak, güncelleme birden fazla yanılgıyı düzeltiyor ve davet kalitesini artırıyor. Resmi Telegram web sitesindeki bir blog gönderisine nazaran, müşteriler 2024’te ilişki ve ses kalitesinde daha fazla uygunlaştırma bekleyebilirler.

Botlar da en son güncelleme ile büyük bir güncelleme aldı. Bu küçük sohbet tabanlı uygulamalar artık kullanıcı bildirilerine reaksiyon verebiliyor, yansıları, alıntıları ve irtibatları yönetebiliyor, öteki sohbetlere karşılık gönderebiliyor ve takviyeler ve eşantiyonlar hakkında bilgi alabiliyor.

Son olarak, “Thanos Snap” efekti artık iOS ve Android’de Telegram’daki bildirileri manuel olarak silerken kullanılabiliyor. Bu, iletilerinizi atomlara indirgeyen süslü bir ileti silme efekti olarak karşımıza çıkıyor. Telegram, iletileşme programını güç açısından verimli tutmaya çok dikkat ediyor ve geliştiriciler yeni efektin aygıtınızı çok fazla zorlamayacağına kelam veriyor.

Telegram, en son güncellemesinin bu ay açıklanacak daha da fazla özellik içerdiğini söylüyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks