Menu

Argüman: Windows 11 Moment 5 Güncellemesi 5 Şubat 2024’te Gelebilir

Microsoft’un, yapay zeka dayanaklı tecrübeye büyük ehemmiyet veren yeni jenerasyon Windows istemcisini 2024’ün ikinci yarısında piyasaya süreceği söyleniyor. Lakin yeni bir rapora nazaran bu güncellemenin öncesinde Moment 5 güncellemesinin 2024’ün Şubat ayında …

admin 2 ayönce 0

Microsoft’un, yapay zeka takviyeli tecrübeye büyük değer veren yeni kuşak Windows istemcisini 2024’ün ikinci yarısında piyasaya süreceği söyleniyor. Lakin yeni bir rapora nazaran bu güncellemenin öncesinde Moment 5 güncellemesinin 2024’ün Şubat ayında gelebileceğine dair savlar mevcut.

31 Ekim’de yayınlanan büyük 23H2 güncellemesinin ve evvelki Moment güncellemelerinin tersine, yeni gelecek güncelleme çok fazla yeni özellik getirmeyecek. Yalnızca işletim sistemini Dijital Piyasalar Yasası ile uyumlu hale getirmek için birkaç düzenleme ve değişiklik içerecek.

Yeni gelecek Moment 5 güncellemesi, uzun müddettir beklenen haber akışını gizleme seçeneği üzere yeni Widget iyileştirmeleri sunacak. Erişilebilirlik ve paylaşım iyileştirmeleri, Windows 365 entegrasyonu için yeni özellikler ve gelen kutusu uygulamaları için güncellemeler olacak.

En güzel güncellemelerden birkaçını yükleyebilmek için Moment 5 güncellemesini beklemenize gerek yok. Yaklaşan değişiklikleri tüm Windows 11 kullanıcılarının kullanımına sunulmadan evvel denemek için bilgisayarınızı Windows Insider Programına kaydedebilirsiniz. Bu sayede yeni gelecek güncellemeleri herkesten evvel alabilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Yayınlanan yeni raporun net olarak bir doğruluğunun olmadığını unutmamakta yarar var. Fakat her ne kadar çok fazla yenilik sunmayacak olsa da güncelleme yayınlandığında ayrıntılı bir incelemesini göz atıyor olacağız.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks