Menu

ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON, Rekabetçi Moda Kavuştu

Kısa müddet evvel The Game Awards’ta “En Uygun Aksiyon Oyunu” mükafatını alan ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON, çok talep edilen Dereceli PvP modunun yanı sıra maçlarda görüntülenecek isim plakalarını ekleyen fiyatsız bir güncelleme aldı. Çevrimiçi savaş …

admin 2 ayönce 0

Kısa müddet evvel The Game Awards’ta “En Uygun Aksiyon Oyunu” mükafatını alan ARMORED CORE VI FIRES OF RUBICON, çok talep edilen Dereceli PvP modunun yanı sıra maçlarda görüntülenecek isim plakalarını ekleyen fiyatsız bir güncelleme aldı.

Çevrimiçi savaş simülatörü Nest artık Dereceli Maç moduna mesken sahipliği yapıyor. Bu dereceli maçlara katılan oyuncular otomatik olarak emsal rütbedeki oyuncularla eşleştirilecek ve Rütbesiz’den S rütbesine kadar merdiveni tırmanmak için yarışacaklar. İki farklı eşleşme mevuct: Ağır ekip savaşları için 1v1 ve 3v3, her ikisi de farklı sıralama merdivenlerine sahip. Oyuncular özelleştirilmiş mekaniklerini sergileyebilecek ve savaştaki etkinliklerini kanıtlayabilecekler.

Diğer paralı askerler tarafından çevrimiçi olarak tanınabilmek için, oyuncular artık özel eşleşmeli ve dereceli maçlarda görüntülenen isim plakalarını şahsileştirmek için farklı dizaynlara erişebilecekler. İsim Plakaları Dereceli Maçlara katılarak elde edilen Yuva Puanları ile satın alınabilecek yahut Dereceli Maçların sonuçlarına bağlı olarak kazanılabilecek.

ARMORED CORE VI FIRES OR RUBICON’u PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One konsollarınızda ve Steam üzerinden PC’nizde oynayabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks