Menu

Artık Instagram gönderilerini ve Reelsi Yakın Arkadaşlarla sınırlayabilirsiniz

Instagram, Yakın Arkadaşlar özelliğini Kıssalar ve Notlardan yayın gönderilerine ve Reelse kadar genişletiyor.

admin 2 haftaönce 0

Böylelikle, sizi takip eden herkes yerine daha küçük, tahminen de daha emniyetli bir maksat kitleyle Reels ve yayın gönderilerini paylaşabileceksiniz.

Instagram grubu, insanların Yakın Arkadaşları “en değerli bireylerle temas kurmak için baskıdan uzak bir alan olarak” kullandığını söylüyor. Geliştiriciler, Yakın Arkadaşlar seçeneğini Reels ve yayın gönderilerine genişleterek, “İçeriğinizi kimlerin göreceği konusunda daha fazla seçeneğe sahip olurken, Instagram’da en özgün benliğiniz olmak için daha fazla yola” sahip olacağınızı umuyorlar.

Artık Instagram gönderilerini ve Reelsi Yakın Arkadaşlarla sınırlayabilirsiniz

Bir Reels’i yahut yayın gönderisini sırf Yakın Arkadaşlarla paylaşmak epeyce kolay. Bulardan birini oluştururken Amaç Kitle düğmesine basın, Yakın Arkadaşları seçin ve akabinde Paylaş’a dokunun. Gönderinin yahut Reel’in artık yeşil bir yıldız etiketi olacak böylelikle Yakın Arkadaşlar listenizde bunu görenler özel bir kulübün kesimi olduklarını bilecekler. Özelliğin genişletilmesini vurgulamak için, uygulamanın artı düğmesinin bugün yeşil bir yıldız simgesine dönüştüğünü görebilirsiniz.

Yakın Arkadaşlar listesinin tüm Instagram özelliklerinde birebir küme beşerden oluşacağını belirtmekte yarar var. Lakin Instagram, herkesin daha küçük kitlelerle bir şeyler paylaşabilmesi için diğer yollar arıyor. Geçen ay Instagram lideri Adam Mosseri, grubunun, kullanıcıların Öyküleri farklı takipçi alt kümeleriyle paylaşmasına müsaade verecek bir yol denediğini açıklamıştı. Facebook kullanıcıları uzun vakittir birçok farklı arkadaş listesi oluşturabiliyor ve hangisiyle gönderi paylaşacağını seçebiliyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks