Menu

ASUS, EHA Okuyucu Mükafatları 2023’te 5 Ödül Kazandı

En uygun anakartlar

admin 2 haftaönce 0

ASUS, 2023 EHA (European Hardware Association) Okuyucu Ödüllerinde anakart, ekran kartı, oyuncu monitörü, router ve oyuncu dizüstü bilgisayarı kategorilerinde olmak üzere toplam beş ödül kazandığını duyurdu. ASUS, aktiflikte en çok ödül kazanan marka oldu. EHA idaresindeki dokuz saygıdeğer teknoloji yayını 100’den fazla gazeteciyi temsil ediyor. 20 milyondan fazla okuyucu kitlesine hitap eden bu yayınların düzenlediği ankette Avrupalı kullanıcıların en çok tercih ettikleri bilgisayar donanımları belirlendi.

2023 EHA Okuyucu Mükafatları teknoloji bölümünde Avrupa bölgesinin tepe noktası olarak kabul ediliyor. ASUS, 2023’te rakiplerinin önüne geçmekle kalmayıp EHA üyelerinden en çok mükafatı alan şirket de oldu. Bu muvaffakiyetler ASUS’un tüm Avrupa’ya fevkalâde bilgisayar bileşenleri, etraf üniteleri, monitörler, dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu bilgisayarları sunma kararlılığını pekiştiriyor.

ASUS inanılmaz eserler geliştirme kararlılığını takdir eden kullanıcılarına ve gazetecilere minnettarlığını lisana getiriyor. Kendini yeniliğe ve mükemmelliğe adayan ASUS, gelecekte daha da âlâ eserler sunmak için çalışıyor. ASUS Avrupa teknoloji basını ve okuyucular üzerinde oluşturduğu prestijden büyük gurur duyuyor. EHA ve okuyucuların gösterdiği inanç ve verilen takviye ASUS’a teknolojinin hudutlarını zorlamada güç veriyor.

ROG ve ASUS yirmi yıldan fazla müddettir en çok satan anakartları geliştiriyor. Dünyada pazar önderi olan şirket, kullanım kolaylığı, sağlamlığı ve güvenilirliğiyle en çok ödül kazanan marka olma unvanını da taşıyor. İster iş ister oyun yahut içerik üretimi üzere çeşitli senaryolar için bir sistem olsun, farklı model seçenekleri ve yenilikçi özellikler sayesinde kullanıcılar gereksinimlerine en uygun anakartı basitçe bulabiliyor.

Birbirinden farklı on seriden oluşan ASUS ekran kartları yeni standartlar belirleyen yeniliklerle her vakit çıtayı yükseltiyor. Orta düzeyden yüksek performanslı modellere kadar her segmentte ASUS dünyanın en çok satan ekran kartı markası olmaya devam ediyor. Kesim önderi su soğutma ve hava soğutma ile göz alıcı estetik tasarım bir ortaya getirilerek oyunlar ve içerik üretimi için en yeterli ekran kartı seçenekleri ortaya çıkarılıyor.

ASUS ve ROG bu alanda dünyada birçok unsur imza attı ve hem oyunculara hem de teknoloji tutkunlarına yönelik yenilikçi oyun ekipmanlarıyla dalda yeni standartlar belirlemeye devam ediyor. ASUS’un altında imzası bulunan birinciler, 2012’de çıkardığı dünyanın birinci 144 Hz monitöründen en son çıkardığı 540 Hz ve çeşitli OLED oyuncu modellerine kadar uzanıyor.

On iki PC Magazine Okuyucuların Tercihi mükafatı ve yedi Kurumsal Tercih Mükafatı ile ASUS on yıldır ağ kesimine liderlik ediyor. WiFi router’lardan ağ WiFi sistemlerine kadar uzanan geniş eser yelpazesiyle ASUS meskenlerde, küçük işletmelerde ve oyun ortamlarında zahmetsiz WiFi tecrübesi sunmak için çalışıyor. ROG Rapture serisi oyunlar ve ağ ilişkisi için nelerin mümkün olduğunu keşfetmeye odaklanan bir seri. Bu WiFi canavarları bu temaslı dünyada oyun performansını çok üst düzeylere taşıyor.

Oyunculara yönelik inovasyonun tepe noktası olan ROG oyuncu dizüstü bilgisayarları; üst seviye ekran kartları ve işlemcilerle rakipsiz performans sunuyor. E-spordan yayıncılığa ve içerik üretimine kadar her alanda standartları ROG belirliyor. Yüksek yenileme suratına sahip ekranlara ve rekabetçi ekran kartlarına sahip TUF Gaming modelleri yüksek oyun performansını daha geniş bir kitleye yayıyor. Mükemmellikten, dayanıklılıktan ve performanstan ödün vermeyenler ROG ve TUF oyuncu masaüstü bilgisayarlarını tercih ediyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks