Menu

ASUS ROG’dan, En Uzun Geceye Özel Macera

ASUS ROG oyun dünyasının en büyük üretimlerinden biri olan Diablo cihanında düzenleyeceği yarışla cehennemin kapılarını açıyor. 21 Aralık tarihinde saat 20.00’de başlayacak müsabaka kapsamında; oyun dünyasının sevilen YouTuber’ları Dost Kayaoğlu …

admin 2 ayönce 0

ASUS ROG oyun dünyasının en büyük üretimlerinden biri olan Diablo cihanında düzenleyeceği yarışla cehennemin kapılarını açıyor. 21 Aralık tarihinde saat 20.00’de başlayacak müsabaka kapsamında; oyun dünyasının sevilen YouTuber’ları Dost Kayaoğlu, Batuhan Bozkan ve PintiPanda, cehennemde geçecek savaşta karşı karşıya gelecek ve Mesut Çevik de bu çabayı yorumlayacak.

Bu aktiflik ile oyunseverler sadece sevdikleri yayıncılarla yeni bir maceraya atılmayacak tıpkı vakitte kaçırılmaz bir kampanyaya dahil olma bahtı da yakalayacak. 4 YouTuber müsabaka öncesi paylaşacakları anket linkiyle oyundan kimin galip geleceğine dair bir oylama yapacak. Paylaşılan ankette müsabakayı kazananı yanlışsız varsayım edenler, Vatan Bilgisayar’dan seçili eserlerde yüzde 10’a kadar indirim çeki kazanacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks