Menu

Bu güncelleme Instagram kullanıcılarının çok güzeline gidecek

Her şeyden evvel, nihayet birtakım yeni kamera filtreleri var, bu da işleri bir müddetliğine değiştirecek. Bu filtreler “ince renk düzenlemelerinden” daha etkileyici ve stilize seçeneklere kadar uzanıyor.

admin 3 haftaönce 0

Düzenleme yaparken gereksiniminiz olanı bulmanızı kolaylaştıracak öbür küçük Sinema Rulosu iyileştirmeleri de var. Bunlar ortasında güncellenmiş önizlemeler, uygunlaştırılmış bir arama fonksiyonu ve hatta yakınlaştırma yeteneği de yer alıyor.

Video düzenlemeye gelince, bir düğmeye basarak hareketleri geri almanıza ve yine yapmanıza imkan tanıyan yeni bir geri alma/yeniden yapma aracı var. Instagram ayrıyeten düzenleme sürecinin bir kesimi olarak ferdi klipleri ölçeklendirme, kırpma ve döndürme yeteneğini de test ettiğini söylüyor. Bir Reel’e eşlik etmek üzere özel bir medya merkezinden ses klipleri alabildiğiniz için ses araçları da biraz seviliyor. Takipçiler bu içeriği gördükleri üzere yine düzenleyebilirler.

Bu güncelleme Instagram kullanıcılarının çok güzeline gidecek

Bu emelle, ortalarından seçim yapabileceğiniz 10 yeni İngilizce metin-konuşma sesi de geliyor lakin bunlar şimdilik sırf makul ülkelerde mevcut.

Gerçekten tuhaf bir şey yapmak istiyorsanız, Instagram artık bir fotoğrafın yahut görüntünün rastgele bir kısmını çekip özel bir çıkartmaya dönüştürmenize imkan tanıyor. Bu birebir vakitte tam karşıtı biçimde de çalışıyor; böylelikle kullanıcılar, favori içerik oluşturucudan uygun içeriği alıp bunu bir çıkartmaya dönüştürebilir. Bu özel aracın geliştirilmesine Meta’nın özel Segment Her Şey Yapay Zekası yardımcı oldu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks