Menu

CONTAIN Erken Erişim İle Oyuncularla Buluşuyor

16 Ocak 2024 tarihinde erken erişime açılacak olan Contain, Türkiye’ye ve ön satışa özel fiyatlandırma ile birlikte Ocak ayının 16’sına kadar 235 TL üzere uygun bir fiyatla satın alınabilecek. İki yıllık ağır bir çalışmanın akabinde hayata geçen …

admin 2 ayönce 0

16 Ocak 2024 tarihinde erken erişime açılacak olan Contain, Türkiye’ye ve ön satışa özel fiyatlandırma ile birlikte Ocak ayının 16’sına kadar 235 TL üzere uygun bir fiyatla satın alınabilecek.

İki yıllık ağır bir çalışmanın akabinde hayata geçen Contain, taktiksel bir FPS oyunu ve kendi kozmosuna mahsus SCP öğelerini içermektedir. Oyunculara bilhassa yavaş ve gergin bir oynanış sunarak azamî gerçekçilik hissiyatı sağlanması planlanmış.

Yapımcı SinginGiant, oyunun çıkışı yaklaşırken Türk oyuncu topluluğunun gereksinimlerini da göz arkası etmemiş. Contain, Türkiye’deki oyun severlerle özel bir fiyatlandırma ile buluşuyor.

Türkiye özel fiyatlandırmasına, oyuna www.containgame.com üzerinden 235 TL üzere bir fiyatla ulaşabilirsiniz. Lakin, bu fiyatın ön siparişe özel olduğunu vurgulamak isteriz. Erken erişim sonrasında fiyatlar üzerinde yeni düzenlemeler olacaktır.

Site üzerinden yapılan satın alımlarda, Steam kodları oyunun erken erişime çıkışı ile birlikte iletilecek ve bu kodlar, Steam oyun platformu üzerinden etkinleştirilebilecektir.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks