Menu

Edge ve Chrome İçin Microsoft 365 Uzantı Takviyesi Sonlanıyor

Microsoft tarafından Google Chrome ve Microsoft Edge tarayıcısı için Microsoft 365 uzantısına verilen takviyenin yakında sona erdirileceği duyuruldu. Microsoft takviye sayfası, her iki uzantı için takviyenin 15 Ocak 2024 tarihinde sona ereceğini …

admin 3 ayönce 0

Microsoft tarafından Google Chrome ve Microsoft Edge tarayıcısı için Microsoft 365 uzantısına verilen takviyenin yakında sona erdirileceği duyuruldu. Microsoft dayanak sayfası, her iki uzantı için takviyenin 15 Ocak 2024 tarihinde sona ereceğini belirtiyor.

Uzantı birinci olarak 2016 yılında Microsoft tarafından Edge tarayıcısı için Office Online markası altında yayınlanmış ve Chrome dayanağı daha sonra eklenmişti. Uzantı ile web tabanlı kullanıcılara şirketin birçok Office uygulamasına daha süratli erişim sunulması planlanmıştı. O vakitten bu yana Chrome Store ve Edge mağazaları uzantının sırasıyla 6 ve 4 milyondan fazla sefer indirildiğini gösteriyor.

Destek sayfasında şu tabirlere yer verilmiş: “Bu tarihten sonra uzantı artık güvenlik güncelleştirmeleri, güvenlik dışı yenileştirmeler, kusur düzeltmeleri yahut teknik takviye almayacaktır. Microsoft 365 tarayıcı uzantısı ayrıyeten Microsoft Edge ve Google Chrome web mağazalarından bir uzantı eklentisi olarak kaldırılacaktır.”

Microsoft’un bu uzantılara yönelik takviyesi neden kapatmaya karar verdiğine dair bir açıklama ise yapılmadı.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks