Menu

Elon Musk biyografisini Darren Aronofsky yönetecek

Hepimiz dünyanın en varlıklı ve en tartışmalı adamlarından birinin biyografik ilgi görmesinin an sıkıntısı olduğunu biliyorduk ve artık bu sahiden gerçekleşiyor.

admin 4 haftaönce 0

Variety’nin birinci haberine nazaran Elon Musk, ünlü direktör Darron Aronofsky’nin yönettiği ve yapımcılığını A24’ün üstlendiği kendi sinemasını çekecek.

Film, Walter Isaacson’un, olumsuz tenkitlerden nasibini alan biyografisine dayanacak; Los Angeles Times üzere yayın organları, müellifin “çoğunlukla Musk’ın kendinden emin kehanetlerini müjde olarak kabul ettiğini” öne sürüyor ve The Guardian bunu “içgörüden bağımsız” olarak nitelendiriyor. Elbette tüm incelemeler bu kadar vahim değil lakin birçok, Isaacson’un kitabının erişim gazeteciliğinin tehlikelerinin açık bir örneği olduğuna işaret ediyor.

Elon Musk biyografisini Darren Aronofsky yönetecek

Isaacson ayrıyeten Steve Jobs hakkında, Michael Fassbender’ın başrol oynadığı ve Danny Boyle’un yönettiği 2015 sinemasına uyarlanan bir biyografi de yazdı. Bu sinema, Isaacson’un kitabının inanılmaz derecede zayıf bir uyarlaması haline geldi, bu yüzden Aronofsky’nin gereçle ne yapacağını göreceğiz. Her şeye kendi damgasını vurabilecek biri varsa o da Mother!, The Whale, Requiem for a Dream ve Black Swan’ın ardındaki bu direktördür.

Film şimdi geliştirme kademesinde olduğundan şimdi bir müellif eklenmedi ve oyuncu seçimi duyurusu yapılmadı. Yakın vakitte Reddit’te yayınlanan bir başlıkta yorumcuların Musk için en çok oy alan oyuncu takımı seçimleri Variety tarafından derlenen Nicolas Cage, Rami Malek, Jesse Eisenberg ve Robert Downey Jr oldu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks