Menu

En düzgün kameraya sahip akıllı telefonlar aşikâr oldu! Listede Samsung yok!

DXOMARK, en düzgün kameraya sahip olan telefonları duyurdu. Listede rastgele bir Samsung telefonun yer almaması ise dikkat çekti.

admin 3 ayönce 0

DXOMARK, fotoğraf ve görüntü çekimleri konusunda akıllı telefonları kapsayan kapsamlı testlerini gerçekleştirdi ve en düzgün kameraya sahip olan telefon modellerini sıraladı. Bu sıralama, kullanıcıların bilhassa kamera performansına odaklandığı günümüzde değerli bir referans niteliği taşıyor.

En yüksek puanı alarak birinci sıraya yerleşen telefon, toplamda 157 puanla Huawei Mate 60 Pro+ oldu. Huawei, ikinci sıradaki modeli Huawei P60 Pro ile de dikkat çekerken, bu iki model ortasında yalnızca bir puanlık bir fark bulunuyor. Huawei P60 Pro, 156 puan alarak sıralamadaki yerini aldı.

En düzgün kameraya sahip akıllı telefonlar muhakkak oldu! Listede Samsung yok!

Üçüncü sırayı paylaşan telefonlar ise 154 puanla iPhone 15 Pro Max ve iPhone 15 Pro oldu. Apple, kamera teknolojisindeki başarısıyla kullanıcılarından olumlu geri dönüşler almaya devam ediyor.

Dördüncü sıradaki telefonlar ise sırasıyla 153 puan alan Google Pixel 8 Pro ve OPPO Find X6 Pro oldu. Her iki model de yüksek puanlarıyla dikkat çekiyor ve fotoğrafçılık tecrübesini ön planda tutan kullanıcılar için cazip bir tercih olabilir.

DXOMARK’ın sıralamasında dikkat çeken bir nokta ise Vivo ve Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un rastgele bir modelinin listede yer almaması. Samsung, geniş eser yelpazesiyle taşınabilir fotoğrafçılık konusundaki argümanını sürdürse de, bu sonuç, kamera performansı açısından rakiplerine karşı bir zorluk yaşadığına işaret edebilir.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks